Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlèt után ( 13nap), ha...

Együttlèt után ( 13nap), ha sikerült a baba lehet érezni bármi tünetet? Már nem tudom, hogy valós-e amit érzek, de enyhén fáj az alhasam, mintha meg akarna jönni és a mellem is fáj. Igazából azt érzem, mint menstruáció előtt, csak az még korai lenne.

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Ez naponta fel van teve ez a kerdes es raadasul mindig azok akarnak gyereket es azok szexelnek akiknek fogalmuk sincs a megtermekenyites fogalmarol.!!

7-14 nap csak magaban a beagyazodasi folyamat, minimum ennyivel tisztaban kellene lenni. Es itt az ovu is szamit nem csak az hogy szexeltel aztan mar terhes is vagy, nem mindegy mikor volt az aktus. Majd ha nem jon meg a menzeszed tesztelj, addig ne beszeld be magadnak a semmit mert nincs ertelme.

2019. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
ilyenkor meg nem igazan vannak tunetek, mikorra nem varod a mensit?
2019. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Csütörtökre.
2019. febr. 8. 22:06
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Jövő csütörtökre???? Nah ne viccelj

Akkor bebeszéled

2019. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
majd tesztelj csutortokon :)
2019. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, én is éreztem. Csütörtökön reggel első pisiből tesztelj. Drukkolok! :)

19 hetes kismama

2019. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
6-os 13 naposan ki erezne szerinted? Ket hetes terhesseg nincs, te max beagyazodast ereztel nem a terhesseget. Ne beszeld mar bele
2019. febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 khniki ***** válasza:
70%
Simán! Nekem is mindjárt megjön érzéssel volt görcsölés egy héten át + gyenge vérezgetés.
2019. febr. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Elseje körül volt ovulációd,tehát picit korai volt az együttlét.Valószínűbb,hogy a mensidet érzed.
2019. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia!Èn is jövő csütörtökre nem vàrom.Nekem 29-en volt ovum.Együtt is voltunk.8 napja szurkàl a hasam ès a mellem,fàj a derekam ès magasabb a hőm az alap hőmnèl ès kètszer elsirtam magam olyanon amin alapbòl nem szoktam. 🙂
2019. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!