Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit tennétek ha kiderülne...

Ti mit tennétek ha kiderülne az ex barátnőtőkről hogy terhes?

Figyelt kérdés

Csak eddig ügyesen titkolta.

Tulajdonképpen csak szexkapcsolati szinten voltatok, már nem tartjátok a kapcsolatot de egy közös ismerőstől megtudod hogy terhes és már nem lehet elvetetni.


2019. febr. 10. 14:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Ez önmagában semmit nem jelent, simán lehet mástól is a gyerek. Ha eddig nem keresett, annak oka van.
2019. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Még pedig az hogy elég csúnyán váltunk el. De legyen igazad.
2019. febr. 10. 14:25
 3/26 anonim ***** válasza:
84%

Hat ha csak szex kapcsolat akkor egyáltalán nem lennék benne biztos hogy tőlem van !

Tehát ha megkeresne hogy terhes és enyém a gyerek és már nem lehet elvetetni nyilván kiakadnek , de a roppant jó termeszetemnek köszönhetően próbálnám a helyzetből a lehető legjobbat kihozni ! Megszületik, irány DNS vizsgálat és ha nem az enyém akkkr Ágyőőő Texas! Sok boldogságot !

Ha viszont az enyém akkor nyilván valóan vállalnám az erkölcsi és anyagi felelősséget érte , meg ha nem is vagyok együtt az anyjával minek után a gyerek nem tehet semmiről továbbá nem kerte az életet! Próbálnék az anyjával emberi szinten kijönni annyira amennyire a gyerek megkívánja !


De hozza teszem Nő vagyok és épp terhes szóval ez így leírva tok jó gyakorlatban nyilván sok más tényező közre jatszik!

2019. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

3-as vagyok , figyu ha egy közös ismerosotoktol tudtad meg hogy terhes főleg ne legyél olyan biztos benne hogy tőled van !


Szerintem ha tőled lenne akkor nem egy ismerős mondana el hanem a csaj maga szóval már eleve ez a tényező gyanúra ad okot !

2019. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem hogy nem tőlem van a gyerek. Persze, ha mégis akkor sem szeretnék még babázni, még előttem az élet 25 vagyok. Szóval semmiképp sem vállalnám.

Meg elég gyanús hogy csak úgy vállalta az én tudtom nélkül.

2019. febr. 10. 14:34
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

Hat, en azt hiszem vallalnam a felelősséget ha tenyleg az enyem. Bar azért ez eleg csunya dolog ha pl a no azt mondta vedekezik. Ha nem mondta es tudom, hogy lehet a szexnek kovetkezmenye akkor amit irtam fenn.


Te kérdező mit tennél?

2019. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna tőled valamit akkor már jelentkezett volna. De remélem azt te sem gondolod komolyan, hogy ez ilyen egyszerű, hogy te nem akarsz még gyereket így ha a tiéd sem vállalnád. Legalább gyerektartást kötelező lenne fizetned, mert a bíróság úgyis kötelez rá, ha anyuka így akarja.
2019. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Amikor együtt voltunk végig használtunk óvszert. Meg elvileg egy nagyon erős fogamzásgátlót is szedett. Azért a kettő együtt még jobban kizárja a terhességet.

Nekem nagyon gyanús.

2019. febr. 10. 14:41
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Bocs nem olvastam. Latom irtad mit tennel. De vedekeztetek, vagy o azt mondta?
2019. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az kedves kerdezo ha a gyermek a tied és az anyja igényt tart a gyerek tartásra akkor bizony te fizetni fogsz ez már nem a te dontesed ... szóval attól meg lesz.rhatod a gyereket de kotelesseged lesz fele legalább 18 évig , legalábbis anyagi !
2019. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!