Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magyar lányok, ti jöttök,...

Magyar lányok, ti jöttök, rajtatok a viág szeme! Bevállaltok 4 magyar gyereket?

Figyelt kérdés
10 millió forint vissza nem térítebdő kölcsönt, szja nebtességet kaptok cserébe.

2019. febr. 10. 22:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%

Még sajátot se, nemhogy örökbe fogadni.

Kettő nekem bőven elég lesz.

2019. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
nem örökbefogadásról van szó ha jól tudom, hanem saját gyerekről.
2019. febr. 10. 23:05
 3/34 anonim ***** válasza:
84%

Ez az egész egy vicc. Mondom 4 gyerekesként. Az szja mentesseg annak lesz jó akinek a férje maximálisan ki tudja használni az adokedvezmenyt és nem kell megosztani. Ehhez magas jövedelem kell.

4 gyerek mellett dolgozni teljes munkaidőben nagyon nehéz (próbáltam, valaki mindig háttérbe szorult :() a részmunkarol megint semmi hír, semmi fejlődés eteren. Ki vesz fel egy négy gyerekes anyát egy állásra őszintén ha van más jelentkezo?

2019. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
33%
Csak lányok születnek 4-et?Szerencse, hogy asszony vagyok😂😂
2019. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
40 év alatt. De gondolom aki már közel van a 40hez nem gondolkozik 4 gyereken...
2019. febr. 10. 23:11
 6/34 anonim ***** válasza:
57%
Magyarországra?
2019. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
persze, ennek pont az a lényege, hogy megállítsák a népességfogyást.
2019. febr. 10. 23:23
 8/34 anonim ***** válasza:
23%

Én vállalnám. És nem az szja mentesség miatt. Hanem az alap cél, ha belegondoltok, nem is olyan rossz. Németországban 2016-ban a 16 éven aluliak több, mint 60%-a török származású volt (ez az arány azóta valószínűleg még rosszabb lett). Szerintem fontos, hogy egy nép, egy ország megmaradjon annak ami. Tehát a mi esetünkben Magyarnak. És mivel mindenhez pénz kell persze, hogy ezzel buzdítja a fiatalokat gyerekvállalásra a kormány. Legalább segít.

19 hetes kismama

2019. febr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem vállalom be. Azért nem, mert számomra 4 gyerek borzasztóan sok, úgy érzem, hogy nem maradna életem. Van, akinek ez megy, nekem nem menne. Kettő van egyébként, ennyi is marad. Harmadikon gondolkodtunk, hogy talán majd esetleg, de mivel a meglévő kettővel is problémás volt a terhesség nem kockáztatunk, nem vállalunk többet, kedvezmények meg adómentesség ide vagy oda. Mellesleg erre amúgy is hülyeség bevállalni, bármikor eltörölhetik.
2019. febr. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%

Csodás, mikor azért szülsz, mert megéri.

Tudod, mi éri meg? Féláron venni a csirket, ha akciós.

2019. febr. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!