Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Megemelkedett hő?

10.dpo-n vagyok,a hőm eddig 36,7-36,8 volt peteérés után,ma viszont megugrott 37,1re. 2-3 nap van a nem vártig.

Létezik hogy a beágyazódás miatt emelkedett meg, vagy mensi előtt is igy van?

febr. 11. 05:26  Privát üzenet  

A válaszok
Bármi lehet. Nekem sokszor volt trifázisos görbém baba nélkül is. Amíg nem késik, a hő sem jelent semmit ilyen szempontból. Nem lehet jósoli belőle.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 11. 06:14 Privát üzenet

Nekem ilyen csak akkor volt, amikor valóban sikerült teherbe esni :) De ez nem jelelnt semmit, mások vagyok, látod az első válaszolónak meg volt így akkor is, amikor nem volt semmi.

Nekem a sikertelen hónapokban sosem ment 37 fölé

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 11. 07:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha ma megemelkedett a hőm már, és tegnap este volt pozitiv az ovutesztem, akkor már megvolt az ovu mondjuk hajnalban?
A megemelkedett hőjű napon hajnalban van a tüszőrepedés vagy előtte nap hajnalban/éjszaka amikor még a hő alacsonyabb?
A megemelkedett testhőt a luteális fázisban napközben is éreztétek magatokon?
Van esély babára szerintetek? Mikor lokodik ki a petesejt? Amikor alacsony a hő, vagy az első megemelkedett hőjű napon?
Most melyiknek higgyek? Az ovu teszt negativ. De a gőm jatározottan megemelkedett 3 nap alatt.36.4-36.8-37. A hőm szerint megvolt az ovu. Teszt szerint nem. Most akkor? Ti...
Barátcserje kapszula miatt megemelkedett progeszteron okozhat székrekedést?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!