Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Idon túli halvány csik predict...

Idon túli halvány csik predictor teszten?

Figyelt kérdés
2 napja késik de mostanába elég össze vissza jon meg. Ma teszteltem predictorral kb 5 percnel néztem negatív, most mikor hazajöttem extra halványan de van rajta meg 1 rózsaszín csik . Volt valakinek hasonló? Mi lett belőle?

2019. febr. 11. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megtudod mutatni?
2019. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
A predicor érzékeny teszt, nekem a nemvárt elött 2 nappal majd le ugrott róla a csík. Szerintem 2 nap késéssel egyértelmű pozitívnak kellene lennie, és időn túl amugyis értékelhetetlen.
2019. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én utálom. Nekem ilyen halvány csíkot mutatott ovu utáni 5. napon!!! ( :O ami tök kizárt hogy terhesség legyen), most ovu utáni 12.napon pozitiv lett a más típusú teszt.

Én többet ilyen predictort nem veszek.

2019. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Van képem de hiába töltöm fel , csak az látszik hogy van valami viszont élőben van színe! Képen inkább száradásinak tűnik. Igen én is predictorral teszteltem 12dpo délutáni egyforma erős volt a kontrollal . Viszont mikor nem voltam terhes egyáltalán nem volt második csik.
2019. febr. 11. 15:48
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Nekem ha időn túl is és ha annyira halványan is,hogy csak azt tudtam rá mondani,hogy nem ,,hómező" a teszt,terhes voltam! (3x)

Halkan gratulálok :)

2019. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem időntúli volt az összes tesztem még is baba lett. DE azt hozzá kell tennem hogy one step teszt volt ami nem a legjobb ahogy sokan panaszkodnak rá. Ez a predictor pedig igen erős teszt. De az is lehet hogy később fogant. A facella teszt szerintem a legjobb de azt is 6 nap késés után csináltam akkor se volt olyan erős mint a kontroll de szinte rögtön kijött. Próbáld meg azt, az árához képest szerintem az a legmegbízhatóbb.
2019. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Csak szétszedve tudom úgy fotózni hogy a szin is látszódjon valamennyire


[link]

2019. febr. 11. 16:10
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez negatív...
2019. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem pozi
2019. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon halványan ott van. Nekem is ugyanilyen volt, a Facelle ugyanabból a pisiből erősebb. Ki érti...
2019. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!