Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell abbahagyni teherbee...

Mikor kell abbahagyni teherbeeses előtt a fogamzásgátló használatát?

Figyelt kérdés

Azelőtt sosem szedtem, mindig óvszerrel vedekeztem.

1 éve szültem,kb 6honapja fogamzásgátlót szedek, és decemberben tervezzük, hogy belevagnank a kistesó dologba.. :)

Mennyivel előtte hagyjam abba a fogamzásgátlót?

Elég 1-2 hónappal előtte?

Szeptemberben kell mennem rakszuresre, akkor már ne irassak 3 havit?


2019. febr. 11. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
1-2hónappal előtte ráér abbahagyni, nekem a dokim is ezt mondta. Én 2017 januárban hagytam abba, megvolt a megvonásos, 1 hónapig pihentettem a szervezetem, februárban megjött a menzeszem. Márciusban már pozitívat teszteltem.
2019. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Decemberben tervezitek? Hát nálam most múlt el december, de mindegy is.

Novemberben már ne szedjed be, aztán annyi.

2019. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. febr. 11. 21:28
 4/14 A kérdező kommentje:

Tényleg!? Ne maaar.. Nálunk is most múlt el. :D hm..

Képzeld az IDEI decemberre tervezzük. Igen, ennyire előre! :)

2019. febr. 11. 21:43
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Hol van az még? Cirka 10 hónap.
2019. febr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
23%

Az orvosom szerint legalább annyi idővel hamarabb kell abbahagyni, mint amennyi ideig szedted, de a legjobb el sem kezdeni...

A hormonoknak rendeződniük kell. Ezt sajnos nem lehet így megmondani előre, lehet te szerencsés leszel, és már a következő ciklusodban helyreáll a rendszer. Az ismerőseim, akik gyógyszert szedtek bizony megszenvedtek a kistesó projekttel. Érdemes lenne óvszerre vagy pesszáriumra váltani ☺

Sok sikert!

2019. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5os, ez téged ennyire zavar?

Az volt a kérdésem, hogy hány hónap múlva lesz december? Nem látom ebben a problémát. Bocsi.. Ha zavar lépj tovább, mit rágod magad ezen ennyire? Nemtudsz másba belekotni? :)

Uhh..

2019. febr. 12. 12:24
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi 6-os!:)

Pesszarium kilove mehnyak probléma miatt, óvszert gyűlölöm..

Soha sem szedtem ezelőtt fogamzásgátlót. Nem hiszem, hogy ez a bő másfél év szedés fog ártani. :)

2019. febr. 12. 12:25
 9/14 anonim ***** válasza:
6# ne beszélj már hülyeségeket
2019. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, attólh nem értesz egyet nem hülyeség. Felnőttek vagyunk.. Fejtsd ki miért nem értesz egyet, de basszus már..
2019. febr. 12. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!