Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH kérdés, elbizonytalanodtam....

VeDi84 kérdése:

LH kérdés, elbizonytalanodtam. Valaki, aki profibb nálam?

Figyelt kérdés

28-30 napos ciklusaim vannak, ma vagyok a 22. napon. Délután óta iszonyatosan fáj a hasam, időnként mintha meg akarna jönni, vagy mintha minden "el lenne nehezülve" odabent. A jobb petefészkemnél nagyon szurkál, a tojásfehérjés nyák is megvan. Tipikus ovu tünetek.

Este 7-kor kíváncsiságból csináltam egy ovu tesztet, amit csatolok.

Aki egy kicsit jobban ért hozzá, segítene? Ez a teszt a fenti tüneteket figyelembe véve MAJDNEM pozitív, vagy MÁR ÉPPEN NEM pozitív?

Köszönöm!

[link]



2019. febr. 11. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez 30as érzékenységű? Én pl csak 20ast használtam mert 10es becsapos lehet, ugyanis túl érzékeny és mutathat fals pozit. Túl hamar lesz pozi.

30as meg nekem sose volt pozi. Ha ez 30as érzékenységű, akkor ez pozitívnak számít.

2 évig tesztelgettem. One step tipussal(ez is az, ugye!? :)

2019. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De azért tesztelj holnap is
2019. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Igen, One Step teszt. A csomagolás alapján 25-ös érzékenységű. Akkor talán ez pozitív?

2019. febr. 11. 21:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor igen.. esélyes h ez pozitív de tesztelj majd még :)
2019. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A mai már jóval halványabb és a fájdalmak is elmúltak.

Bízom benne, hogy a tegnap esti összebújás sikeres lesz! 😍

2019. febr. 12. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor a tegnapi pozi lehetett, drukkolok. Érdemes még 1-2 napig együtt lenni!!! :)
2019. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen internetes, 25-ösnek kikiáltott sz.r tesztek nekem sem mutattak ennél erősebbet sosem ovukor. Bezzeg a drága 30-as igen. Bár ahogy itt a gyakorin olvasgatom, másnak is van ilyen gondja.
2019. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

38-30 naposakat a ciklusaid? Ha ez most így lesz, akkor valami nem okés, mert nagyon rövid a luteális fázisod!


A teszt negatív. Folyamatában kell nézni, minden nap kb. ugyanabban az időpontban, akkor lehet látni, hogy erősödött vagy sem.

2019. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7#

Nem azért de 2 év alatt egyszer se csalódtam a HÚSZAS erősségű netes 90-125ftos tesztekben. EGYSZER SEM! míg a rossmanos 2500ft os teszt 5dbos, és megsugom full ugyanaz a kinézet és csomagolás is.. Vagy lehet dm és passzolom.. 1x vettem. Tok ugyanaz. Teljes egészében. Csak 2500ft 5db míg neten annyiból 20dbot veszel.

😂👭😂

2019. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Mi újság?
2019. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!