Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés
VeDi84 nevű felhasználó kérdése:

LH kérdés, elbizonytalanodtam. Valaki, aki profibb nálam?

28-30 napos ciklusaim vannak, ma vagyok a 22. napon. Délután óta iszonyatosan fáj a hasam, időnként mintha meg akarna jönni, vagy mintha minden "el lenne nehezülve" odabent. A jobb petefészkemnél nagyon szurkál, a tojásfehérjés nyák is megvan. Tipikus ovu tünetek.

Este 7-kor kíváncsiságból csináltam egy ovu tesztet, amit csatolok.

Aki egy kicsit jobban ért hozzá, segítene? Ez a teszt a fenti tüneteket figyelembe véve MAJDNEM pozitív, vagy MÁR ÉPPEN NEM pozitív?

Köszönöm!

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: LH, ovuláció, teszt

febr. 11. 21:28  Privát üzenet  

A válaszok

Ez 30as érzékenységű? Én pl csak 20ast használtam mert 10es becsapos lehet, ugyanis túl érzékeny és mutathat fals pozit. Túl hamar lesz pozi.

30as meg nekem sose volt pozi. Ha ez 30as érzékenységű, akkor ez pozitívnak számít.

2 évig tesztelgettem. One step tipussal(ez is az, ugye!? :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont febr. 11. 21:30 Privát üzenet
De azért tesztelj holnap is

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont febr. 11. 21:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Igen, One Step teszt. A csomagolás alapján 25-ös érzékenységű. Akkor talán ez pozitív?

# 3/9Időpont febr. 11. 21:47 Privát üzenet
Akkor igen.. esélyes h ez pozitív de tesztelj majd még :)

# 4/9Időpont febr. 11. 21:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A mai már jóval halványabb és a fájdalmak is elmúltak.

Bízom benne, hogy a tegnap esti összebújás sikeres lesz! 😍

# 5/9Időpont febr. 12. 15:33 Privát üzenet
Akkor a tegnapi pozi lehetett, drukkolok. Érdemes még 1-2 napig együtt lenni!!! :)

# 6/9Időpont febr. 12. 21:41 Privát üzenet
Az ilyen internetes, 25-ösnek kikiáltott sz.r tesztek nekem sem mutattak ennél erősebbet sosem ovukor. Bezzeg a drága 30-as igen. Bár ahogy itt a gyakorin olvasgatom, másnak is van ilyen gondja.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont febr. 12. 22:55 Privát üzenet

38-30 naposakat a ciklusaid? Ha ez most így lesz, akkor valami nem okés, mert nagyon rövid a luteális fázisod!

A teszt negatív. Folyamatában kell nézni, minden nap kb. ugyanabban az időpontban, akkor lehet látni, hogy erősödött vagy sem.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont febr. 13. 19:20 Privát üzenet

7#

Nem azért de 2 év alatt egyszer se csalódtam a HÚSZAS erősségű netes 90-125ftos tesztekben. EGYSZER SEM! míg a rossmanos 2500ft os teszt 5dbos, és megsugom full ugyanaz a kinézet és csomagolás is.. Vagy lehet dm és passzolom.. 1x vettem. Tok ugyanaz. Teljes egészében. Csak 2500ft 5db míg neten annyiból 20dbot veszel.

😂👭😂

# 9/9Időpont febr. 13. 20:14 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elbizonytalanodtam?! Volt valaki hasonló helyzetben?
Baba projektben vagyunk a párommal és hát most kicsit elbizonytalanodtam? . Egy jó hónapja nagyon sokat fájt a fejem, meg a melleim, amik meg is nőttek.
Halvány pozi csík jelent meg száradás után a Gabriel teszten. Teljesen elbizonytalanodtam. Ez mit jelenthet?
Ovu teszt? Teljesen elbizonytalanodtam.
Pár napja pozitívat teszteltem, orvosnál még nem voltam. Hónapok óta tervezzük, hogy szeretnénk babát, de most h megláttam a tesztet totál elbizonytalanodtam, akarom-e én ezt?
Budapest Kaáli Intézet vagy Dévai intézet? Melyiket válasszam? Kaáliba április elejére kaptunk időpontot, a Dévaiban pedig elvileg nem kell várni. Elbizonytalanodtam.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!