Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pms vagy terhesseg?

Ez pms vagy terhesseg?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjonnie de semmi, es neha gorcsolgettem de most semmi, farkasehes vagyok allandoan, hol edes hol sos, feher folyasom van, faradt vagyok, es minden aprosagtol sirhatnekom van.. szerintetek?
2019. febr. 11. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teszt
2019. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet. Vagy pozitív lesz vagy negatív. Mk ezt így hasra ütésre nem tudjuk sajnos.
2019. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyibol honnan tudjuk?? Mikor volt ovud? Mikorra nem varod? Mikor szexeltel v nelkul? Tesztet miert nem csinalsz?

Ezek alapjan akarmit tippelhetunk 50-50%. Ha leirod ezeket akkor tobbet tudunk mondani. Ezek nagy resze akar menzeszre is foghatoak.

2019. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ovulacio napjan voltunk egyutt, meg elotte is. Nem vedekeztunk.
2019. febr. 12. 00:09
 5/6 khniki ***** válasza:
Már a nemvárt napján is túl vagy, miért nem tesztelsz?
2019. febr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak ugy fogod megtudni pontosan, ha tesztelsz. Mar a nem vart napjatol tesztelhetsz nyugodtan barmikor.
2019. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!