Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halovány pozitív is pozitív?

Halovány pozitív is pozitív?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma délután csináltam egy Predictor Early-t, rettenet halovány, de ott a második csík. Férjem hozott X-epilt, az negatív lett...... Tippek? Két nap a nemvártig. Nagyon vágyunk egy babára. Az alhasam fájdogál, mint mielőtt megjönne.
2019. febr. 11. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Az x-epil nem olyan érzékeny mint a predictor. Tehát ha a predictor nagyon halvány, szinte biztosra vehető hogy az x-epil negativ lesz... Reggeli vizeletbol kellene tesztet csinálni, ha baba van a dologban erősebb és egyértelmű lesz majd. Sajnos egyébként egy baratnőmet csapott már be egy ultra halvány predictor. Sajnos annyira halvány volt hogy fotózni sem tudta. Pár nap múlva megjött neki.

Tehát a lényeg! Reggeli vizelet, predictor amúgy jó de ha baba van egyértelmű lesz majd. Holnap reggel vagy pár nap múlva a kibirod. Írj majd mi lett

2019. febr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az volt a tervem, hogy holnap reggel elteszem a pisit es elrohanok gyógyszertárba. Veszek egy jó érzékeny tesztet és megcsinálom azt is. Ha az is pozitív(ocska...) Akkor délután elmegyek nőgyógyászhoz. Butaság?
2019. febr. 11. 23:34
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges elmenni még, majd 2-3 hét múlva ráérsz bőven!
2019. febr. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

Utolsónak van igaza, miért kapkodsz,miért dobálod ki a pénzt tesztekre??? Majd csak a beágyazódás után 1 hét, tehát a tervezett aktus után 3-4hét múlva mutatja ki a teszt!!!!! Előbb egyik sem, akármilyet vehetsz akkor sem. Ezt miért ilyen nehéz felfogni,hogy napi 5-6x felteszi valaki ugyanazt a hülye kérdést? Nemkell a reklámoknak bedőlni, ráadásul a nemvárt mensit se várod meg...szörnyű.

Ha ennyit se tudsz a biológiáról minek akarsz szülni?!

Menj csak el a nőgyógyászhoz nyugodtan,legalább felvilágosít a fogantatásról,mert fingod sincs.

2019. febr. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem menstruáció előtt 3 nappal a facelle pozi lett.Nem lett nagyon erős,de jóllátható egyértelmű volt.
2019. febr. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó előtti te beszélsz?😂Ha 2 nap van a nem vártig,az már rég beágyazódott.Úr Isten!Nem ártana neked sem egy két biológia óra.Az előtted szóló sem egy lángész!Ki tud várni még 2 hetet.Csinálj csak tesztet,derüljön ki hogy mi van.
2019. febr. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik teszt erzekenyebb mint a masik, ezert pozitiv az egyik, negativ a masik. Meg kene varni h kessen legalabb, mert akkor nem kene vadaszni a teszten a csikot, HA tenyleg terhes vagy!... masreszt igenis varni kell a nogyogyaszhoz menessel 2 hetet, mert hamarabb kb semmit nem fog latni, csak azt mondja, gyere vissza kesobb.
2019. febr. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az utolsóhoz! A pisdet is felesleges elrakni hogy aztán egy 25-ös tesztel tesztej hogy azon se láss semmit. Nyugodj meg mert ha ott a baba ott lesz két nap múlva is. Hacsak nem lesz kémiai aztán meg jönn a csalódottság... Az orvoshoz is feleslegesen rohansz max megvastagodott nyálkahártyát fog láttni 2 hét múlva fog visszahívni.
2019. febr. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as válaszoló szerintem a dolira gondolt, higy felesleges még, hiszen ha pozitív a teszt, az orvos még nem lát semmit olyankor.

A teszt is raer holnap egy érzékenyebbel

2019. febr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 khniki ***** válasza:
41%
Hát én igenis "kidobáltam a pénzt" tesztekre és addig csináltam őket, amíg egyforma erős nem lett a 2 csík. Aztán mentem el az orvoshoz (mivel volt egy kis enyhe vérezgetés). Ekkor voltam kb 4+1 hetes. Valóban semmit nem látott, de legalább kaptam gyógyszert a vérzésre. Anélkül lehet, hogy meg sem maradt volna a terhesség (progeszteron hiány). 2 héttel később mentem vissza, akkor már láttuk a monitoron a baba szívverését is. Szóval ha nincs semmi gond, akkor bőven ráérsz az 5.-6. héten menni. Addig azt sem lázja, jó helyen ágyazódott-e be.
2019. febr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!