Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas prolaktin, teherbe esés?

Magas prolaktin, teherbe esés?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnénk a vőlegényemmel babát. 1hónapja endometriózist állapított meg a nőgyógyászom és valószínű a prolaktinom is magas mert jön a mellemnől a tej. Van egy pánikbetegségem amire gyógyszert szedek, ezért várnánk még a babával, nehogy valami baja legyen. Tegnap együtt voltunk a pillanat hevében megszakítással védekeztünk. Amit megelőzött mégegy aktus. A kérdésem lehetséges, hogy teherbe estem?

2019. febr. 13. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szoptatok és teherbeestem. Szóval magas prolaktinnál is lehetséges.
2019. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magas prolaktintól csak kisebb az esély, de nem nulla. Nem lehet rá alapozni.
2019. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy endometriózissal és magas prolaktinnal terhes legyél. Sajnos ilyen gondokkal még a lombik is kérdéses. És itt nem a magas prolaktin a fő gond. A helyedben én már most elkezdeném kezeltetni magam, hogy mire oda kerültök hogy baba, a legkevesebb időt kelljen várni. Nekem 3 év volt...
2019. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A prolaktin nincs kimutatva, de jött a mellemnől a tej. Ez most az aktus után 3nappal megszűnt. Reménykedjek?
2019. febr. 15. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!