Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este volt peteérésem,...

Tegnap este volt peteérésem, de csak ma este tudunk együtt lenni. Nem lesz késő?

Figyelt kérdés
Tegnap este éreztem életemben először a tüszőrepedést, szurkált bal oldalon alul a hasam (szerintem ez volt az) és ma este tudunk csak együtt lenni. Remélem nem késünk le róla szerintetek? Van aki szintén nem várja hónap vége felé, izgulunk együtt? :)

2019. febr. 13. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2-3 esetleg 4 napja voltatok együtt akkor van ott kiskatona.Elvileg a kiszabadult pete csak 12 óráig termékenyíthető meg utána elöregszik és jön a mensi.Ha neked tuti tegnap volt tüszőrepedésed akkor lehet már késő a ma este.A másik, hogy görcsölgethetsz és attól még nem biztos, hogy tényleg épp tegnap volt tüszőrepedésed.Szóval mindenképp bújjatok össze.

Termékeny napok idején 2 naponta érdemes és akkor mindig van ott katona, annyi amennyi kell.

2019. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg akkor szabadult ki a pete, akkor késő. De a szurkálás nem jelenti azt, hogy pont a repedést érezted.
2019. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt és azelőtt voltunk együtt. Tegnap nem tudtunk mert éjszakás voltam 🙁 (tudom a minden napi együttlét sem jó de nem tudtam hogy mikor lesz pontosan tüszőrepedés mert igen rendszertelenek a ciklusaim de tegnap éreztem este, persze az is lehet hogy nem az volt). Köszi a választ 😊 amint hazajön a férjem a munkából nekiesek :D
2019. febr. 13. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tegnap este volt ovu,akkor már a mai együttlét késő lesz.

A pár nappal ezelőtti viszont nagyon is ideális.

2019. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Közben eszembe jutott, hogy ovu teszteltem is (a nagy hévben nem is jutott eszembe :D) ugyhogy 100%-ig biztos vagyok benne, hogy tegnap este azt éreztem. Tegnap délután még pozi volt a teszt, ma pedig már negatív. Köszi a válaszokat :) mindenkinek ment a zöld kéz :)
2019. febr. 13. 20:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett belole baba az ota sem
2019. máj. 6. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!