Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek valami hasonló...

Valakinek valami hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Átlagosan a cikluson 30-35 napos. Kb két és fél éve próbálkozunk, eddig sikertelenül. Januárban 4-8 íg menstrualtam. A lehetséges peteérés körül voltunk együtt párommal 2-3 naponta. A honapban 3 an kellett volna megjonnie, de hejette jan.30-febr.6 így barnázgattam.csinaltam egy tesztet 2 annak és harmadikán negatív lett. Görcsöl, szur a hasam és nyilalgat, és olyan furcsa. Ma megint volt egy minimális barnázás. Lehet ebből még baba?

2019. febr. 13. 20:34
 1/2 khniki ***** válasza:
Igen, lehet. Én 7. dpo-tól barnáztam 8 napon át, addigra elmúlt. 11. dpo-tól volt pozitív a 10-es teszt. Viszont utána újra kezfődött a barnázás, úgyhogy mentem az orvoshoz, aki felírt Utrogestant (tudtam is róla, hogy van progeszteron hiányom). Az egy hét alatt megszüntette a gyenge vérzést, azóta sem volt semmi, már a 8. hetet tapossuk.
2019. febr. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ és a segítséget :) jó egészséget kívánok nektek :)
2019. febr. 14. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!