Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férfiként (vagy a férjeteknél)...

Férfiként (vagy a férjeteknél) volt olyan, hogy még bizonytalanok voltatok abban, hogy jöjjön-e a baba, de már végülis hajlottatok rá, ezért nem védekeztetetek igazán komolyan, de még azért nem bántátok volna, ha még kicsit vár a baba?

Figyelt kérdés
Összejött ez alatt az időszak alatt? Megbántátok?
2019. febr. 13. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem kicsit más a sztorim.Sok sok évig voltunk együtt párommal,amikor végre arra jutottunk,hogy jöhet a baba. Elég hamar sikerült,szinte elsőre teherbe esnem. De ő utána kezdte el mondani,hogy lehet várnunk kellett volna még.Nagy pocakom volt már,mikor még mindig nem tudta feldolgozni,hogy gyerekünk lesz.Elhagyott...így lettem egyedülálló anyuka.
2019. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb ha elfogadjuk a párunk kérését és ha azt mondja hogy várjunk még a gyerekkel,akkor ne gondoljunk ebbe semmi romantikus hülyeséget,mert nem fog megváltozni a gyerek születése után sem.
2019. febr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ismerőst meg a ferje beszélte rá a gyerekre aztan lelépett.

A ferfiak tudjak azt hogy ugy is mindig a nő sziv vele, kiveve ha a par ezer ft os gyt-n aggodnak, naluk ez nem horderejü döntes.

2019. febr. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
A leendő férjem már nagyon szeretne babát, évek óta téma. Én még várni szeretnék, minimum az esküvőig, vagy tovább azt meglássuk. Ezért ugye gyógyszert szedek.. De amint rosszul vagyok valami miatt, abban reménykedik hátha.
2019. febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A ferjem teljesen biztos volt benne, hogy akarja, ugy gondoltam, en is. Aztan terhes lettem es elkezdtem azon agyalni, hogy talan nem kellett volna meg, elsiettuk, nem leszek jo anya, stb. El is ment a baba :(
2019. febr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy tavaly januárban megbeszéltük, hogy jöhet a baba, el is kezdtünk próbálkozni és legbelül én remélem, hogy megjön, talán megijedtem a nagy feladattól.

Így telt az első 3 hónap aztán egyre jobban barátkoztam a gondolattal, hogy de itt az ideje mert megvan mindenünk anyagilag is párkapcsolatunk is jó. Aztán nem jött a baba... teltek a hónapok akkor már zavart, hogy talán baj van. Megbeszéltük, hogy most januárban megyünk dokihoz. Most két hete pozitívat teszteltem és most visszagondolva úgy érzem, hogy kellet ez az egy év, hogy lelkileg is felkészüljünk rá :)


5! Azóta lett babátok?

2019. febr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Meg nem, most probalkozunk, ket het mulva kiderul. Most mar en is biztos vagyok benne, hogy akarom :) Talan nekem is kellett ennyi ido, hogy helyretegyem magamban a dolgokat.

Neked gratulalok, remelem hamarosan en is hamarosan pozit tesztelek :)

2019. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tél elején kezdett szóba kerülni, hogy jöhetne hamarabb is a tesó mint az eredeti terv. Volt is néhány “lazább” esténk. Én akkoriban úgy éreztem nem lenne baj, ha “becsúszna”. Talán mert levette volna a döntés felelőségét a vállunkról. De nem lett belőle semmi. Akkoriban a férjem még nagyon hezitált. Most a hetekben egyeztünk meg, hogy akkor valóban előbb lesz tesó. Tavasz végén, nyár elején már fel hagyunk a védekezéssel. A férjem már teljesen biztos önmagában, én meg most bizonytalanodtam el.
2019. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 évig védekeztünk megszakítással mikor úgy döntöttünk nem baj ha jön. Ez idő alatt nem is jött. Majd mikor már nem az volt, hogy "nem baj ha jön" hanem ténylegesen akartuk, akkor az első éles hónapban össze is jött.

20 hetes vagyok. Pont a napokban kérdeztem erről a férjemet, de azt mondta, hogy alig várja. Csak én izgulok kicsit, de én sem úgy, hogy megbántam volna, csak akkorát fog változni most az életünk. Kicsit félek, de várom már nagyon :)

2019. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az elso rogton jott, eskuvo utan 3nappal fogant, igy a masodiknal is szamitottam ra h talan konnyen osszejon. 2evet szerettem volna koztuk, igy amikor aktualis volt, megkerdeztem h bevallaljuk-e. Annyit mondott h elnunk kellene meg elotte. Ez volt az egyetlen mondat amire figyelnem kellett volna, de nem tettem. Kesobb ujra megkerdeztem h akkor ha ovulaciom lesz, elhagyhatjuk a gumit? Rabolintott. Ezzel parhuzamosan elkezdett csalni, szulesre mar egyeduallo anya voltam egy ket evessel. 2 evvel azelott meg o gyozkodte a baratainkat h nem szabad kesore hagyni a gyerekvallalast. Egyszeruen nem apatipus es ezt nem lattam elore, ahogy o sem.

Neha latom egyes ferfiak mennyire odavannak a gyerekeikert, mennyire buszkek a sajat verukre, mennyien maradnak egyutt rossz hazassagban h a gyerekuk mellett lehessenek es vizsgalgatom h mi bennuk a kozos tunet ami alapjan ki lehet/ett volna szurni ezt a tipust, de mar megesett (megestem:))). Plusz ha a pasi reg nincs mar az eletunkben szamottevoen, a ket gyerkoc miatt abszolut megerte. Tehat minden jol van igy,ahogy van:)

2019. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!