Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Kiszakadt a gumi ma szex...

SOS! Kiszakadt a gumi ma szex közben. Valaki megnyugtatna?

Figyelt kérdés
Azonnal kimostam magam (tudom hogy nem ér semmit de pánikba estem) másodszor csináltuk mikor kiszakadt. Holnap veszek be 72 órás esemény utáni tablettát. Menstruáció utáni 10. Napban vagyok. Ha már bevettem a tablettát, ugye nem lehet semmi baj?

2019. febr. 13. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha azt mondjuk,nincs baj,akkor elhiszed? Atyaég...Bármikor és bármilyen védekezés mellett teherbe lehet esni,ha "szerencséd " van. MEnj orvoshoz.
2019. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nyugodj meg! Semmi baj nem lesz!! Menj el venni tabit, dobd be arcba, és kész. Nyugi!!
2019. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért vársz holnapig? Ha tudsz, menj el ügyeletre, ott egy perc alatt felírják, ügyeletes gyógyszertárban kiváltod, beveszed, kész. Minél hamarabb veszed be a gyógyszert, annál jobb.
2019. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tudom, de sajnos most ez nem lehetséges :( de holnap ahogy tudom megveszem és beveszem

Első kommentelő, csak szeretnék tanácsot,velem most fordult elő ilyen először. Ha idegeskedem csak mégrosszabb lesz

2019. febr. 13. 22:37
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
#3 nem írják fel ügyeleten. Tavaly nyáron szükségem volt ilyen tablettára. Azonnal rohantam az ügyeletre íratni. Közölték, hogy nem lehet. Csak nőgyógyász írhatja fel az esemény utáni tablettát. Megvártam a reggelt, hogy legyen nőgyógyász szakrendelès, és ott végre felírták. Nonszensz, mert ugye minél hamarabb veszed be a bogyót, annál biztosabb, hogy hatni is fog.
2019. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell bepánikolni, velem is előfordult már ilyen sajnos. De azért 72 órás tabi, mert 72 órán belül az esetek nagy százalékában megfelelően hat. 100%-os védelem meg csak az önmegtartóztatás! :) Szóval holnap még oké szerintem. Csak készülj fel, hogy a gyógyszer egy lórugásnyi hormon. Lehet, hogy bekavar picit a ciklusodba.
2019. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

" nem írják fel ügyeleten. Tavaly nyáron szükségem volt ilyen tablettára. Azonnal rohantam az ügyeletre íratni. Közölték, hogy nem lehet. Csak nőgyógyász írhatja fel az esemény utáni tablettát. Megvártam a reggelt, hogy legyen nőgyógyász szakrendelès, és ott végre felírták. Nonszensz, mert ugye minél hamarabb veszed be a bogyót, annál biztosabb, hogy hatni is fog."


feltételezem, a válaszoló nőgyógyáaszati ügyeletre gondolt. Minden nőgyógyászati osztályon van ügyeleti ellátás is, azaz 24 órában van orvos, ha bemegy a delikvens, akkor megvizsgálják, ellátják.

2019. febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kórházban is van 24 órás sürgősségi tabletta felírás. Minél hamarabb veszed be, annál több az esélye, hogy hat! Ne várj vele! Van ismerős, ahol a hölgyemény úgy gondolta, ha 72 óra van ráírva akkor elég lesz a 60. órában is bevenni...hát, nem volt elég. De cuki a kisfia.
2019. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mielőbb vedd be!!!! Barátnőmmel ez történt este, aztán másnap suli miatt nem tudott menni, csak harmadnap vette be és sajnos terhes maradt:( és ab lett a vége :(
2019. febr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Már reggel bevettem

15 óra telt el. Remélem még időben voltam:(

2019. febr. 14. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!