Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn hüvelyi uh nézte a...

Hétfőn hüvelyi uh nézte a doki, mondta hogy szépen érnek a tüszők az elkövetkezendő 3 napban legyünk együtt! Azóta minden este csinálok ovutesztet de még mindig negatívak?

Figyelt kérdés
Tojásfehérje nyák volt hétfőn es kedden, tegnap már alig. Most akkor ez mit jelent? Nem repedt meg a tüsző? Vagy ezután fog? Ha nincs peteérés akkor nem lesz menstruáció sem? Vagy hogy működik ez a dolog?

2019. febr. 14. 06:44
 1/5 khniki ***** válasza:
Lehet, hogy pont lemaradtál a teszttel az lh csúcsról.
2019. febr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Clearblue digitális ovutesztet használok ami 2 nap mutat pozit, szóval nem hiszem :(
2019. febr. 14. 07:45
 3/5 Nonner ***** válasza:
70%

Szerintem, -ha gyereket akartok- sokkal célravezetőbb, ha folyamatos, rendszeres együttlét van kettőtök közt, aztán egyszer majd összejön.

Ezzel magadnak, a párodnak és a párkapcsolatotoknak is jót/jobbat teszel, minthogy rabszolga módjára havi 3x közösültök kb, mert azt nem hiszem, hogy szeretkezésnek lehetne nevezni, és kidobsz egy csomó pénzt idióta tesztekre..

2019. febr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kinek hiszel, az uh-nak vagy a teszteknek?

Amugy 100%-ban egyetertek az elottem szoloval

2019. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nyilván nem csak akkor vagyunk együtt...

1.5 éve próbálkozunk, eközben volt egy missed ab műtétem, nem hiába mentem már orvoshoz! És a kérdésem nem is arra vonatkozott, hogy mikor kell együtt lennünk, de köszönöm a jó tanacsokat!

2019. febr. 14. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!