Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

17 mm petezsák, FHR nem észlelhető. Terhesség szerintetek?

7+1 hetes vagyok. A mai ultrahangon 17 mm petezsák látható de FHR nem észlelhető.

Az ultrahangon a petezsák látszik,de benne valami nagyon semmilyen szürke folt.

2 hét mulva ujra ultrahang. Szerintetek?

Ilyenkor már lennie kellene szívhangnak,nem?

febr. 14. 13:19  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem volt szivhang 7+2 n,DE nem vagyunk egyformák.Az is lehet hogy néhány nappal késöbb volt ovuláciod,egyébként nem törvènyszerü hogy ilyenkor mindenkinél van már szivhang,a szürke kis foltocska a baba.Hüvelyivel néztek?Minden rendben lessz😊

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont febr. 14. 15:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen hüvelyi volt. A foltocskának tudom,hogy babának kellene lennie,de ez folt inkább nem volt ott mint igen.

# 2/10Időpont febr. 14. 16:10 Privát üzenet

Szia! Én is 7+1-en voltam először dokinál. Akkor már 7 mm-es volt az embrió, és pulzálás is látható volt. Igaz, hogy a méretei 6+4-nek feleltek meg.

Ilyenkor minden nap számít. Nagyon gyorsan nőnek. Ahogy az első válaszoló is irta, lehet, hogy később volt ovud.

Ne aggódj! Lesz ott még embrió. Nehéz lesz a várakozás, de bízz a babádban!!😊

Szurkolok!!!

K

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont febr. 14. 16:26 Privát üzenet
khniki nevű felhasználó válasza:

Nálam a 6. héten már volt szívhang, de ez nem jelent semmit. Mit mondott az orvos?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont febr. 14. 16:46 Privát üzenet
Szikhólyag sem volt?

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont febr. 14. 17:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Annyi van a papíromra írva,hogy "uteursban 17 mm-es petezsákban embrionalis képlet ábr. Fhr egyenlőre nem észlelhető

# 6/10Időpont febr. 14. 17:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Embrionális jelenség... masnak már embrió van ilyenkor

# 7/10Időpont febr. 14. 17:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocsi képlet

# 8/10Időpont febr. 14. 17:15 Privát üzenet
Ezek szerint mindenkinek mást írnak rá 🤔 az enyémre 14 mm-es szabályos petezsák benne szikhólyag

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont febr. 14. 18:04 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Megindult a vetélés,műszeresen fejezték be.

Köszönök minden infot

# 10/10Időpont márc. 7. 09:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire gyakori az üres petezsák? Kezdek aggódni
Kinek mit mondtak az elso ultrahangjan 5-6 hetes terhessegnel? Nekem az volt a papiron hogy 6mm petezsak szivhang meg nem hallhato illetve portio folytatasaban rendesnel nagyobb...
Volt már valaki, akinek az nulladik (terhesség megállapító) ultrahangon az mondták 90% a terhesség bizonyossága? Elvileg 5. héten vagyok petezsák és szikhólyag látható. Mégis...
4+5 naposan 7mm -es petezsák, életjelenség nem észlelhető . Jó eredmény?
Vérömleny a méhben a petezsák felett, az embrió egészséges, szívverése észlelhető. Volt valakinek hasonló?
Augusztus 20-án volt az utolsó menstruációm, így 7 hetes vagyok. Csak egy petezsák és enyhe pulzálás, nem szívhang észlelhető az ultrahangon. Lehetek fiatalabb terhes vagy lehet...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!