Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valaki, hogy...

Volt már úgy valaki, hogy mensi előtt mindig fájt és duzzadt volt a melle, de mikor terhes lett nem fájt? Megmaradt így a baba?

Figyelt kérdés
Én előző hónapban így jártam és halványuló tesztek után kezdett el csak fájni a mellem és rá 2 napra megjött. Most megint nem fáj a mellem, 4 nap van nemvártig. Eddig minden mensi előtt egy héttel már le akart szakadni. Csak nem progi hiány?

2019. febr. 14. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt. De nálam semmi gond nem volt azt leszámítva, hogy 5 hetesen barnáztam és görcsöltem és hormonpótlást kaptam, de végül minden rendben lett. Már 8 éves a nagyfiú. :)
2019. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, megnyugtatott!
2019. febr. 14. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ovutol mensesig nekem is rettentően fajták a melleim, mikor terhes lettem nem fájtak.Egeszseges babám született.
2019. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 momoka 2002 ***** válasza:
A tunetek mindenkinel mashogy jelentkeznek.Ha nemvart napjan pozi a teszt es nincs verzes gorcsokbakkor megmaradhat a baba, 2 het uh-ig hogy talaljatok szivhangot aztan mar minden okes lesz. Csak ne idegeskedj.
2019. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Aranyosak vagytok hogy írtatok!
2019. febr. 17. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!