Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. Dpo-n reggel 37,2 az...

10. Dpo-n reggel 37,2 az ébredési hőm és most este is megmértem, még mindig ugyan ennyi. Nincs semmi utalás arra hogy beteg lennék. Szerintetek ez jó jel a babához?

Figyelt kérdés
Fázom kicsit a 23 fokban, ezért mértem meg, de betegségre utaló jelem nincs, tök jól vagyok. Egyébként mindig 36,6-36,9 körül szokott lenni a hőm.
2019. febr. 14. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

10.dpo-n ez semmit nem jelent csak hogy ovu után vagy.A délutáni ,esti hőd meg irreleváns, mert mozgástól és egyebektől is emelkedhet, felesleges is mérni.

Nem azt írom hogy semmi esély.Csak ,hogy várd ki a mensid napját és ha nem jön meg tesztelj.Szurkolok

2019. febr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A délutáni hővel semmire nem mész, nekem 37.4 a hőm délután , ennyi volt terhesen és nem terhesen is. A hőmérőzés akkor tud segíteni ha folyamatosan vezeted kb 2-3 hónap után tudsz majd következtetni csak reggeli hőből!
2019. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!