Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség korai fázisában...

Terhesség korai fázisában nagyon Nagy baj ha néha elszív a várandós nö egy két szál cigit?

Figyelt kérdés
Tudom, a cigi alapból is rossz, még nem terhesen is,képzelem akkor terhesen, de nagyon nehéz leszokni,és sok a feszültség, ezért bűntudatom is van, és félek, hogy valami baja lesz. Terhes anyukák aki dohányoztatok, ti hogyan tettétek le?
2019. febr. 14. 23:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
23%
Hát lehet, hogy lesznek, akik itt megköveznek, de nem olyan rég hallottam egy kutatásról, miszerint (szintén dohányzó nő vagyok), a terhesség alatt károsabb a baba szervezetére a hirtelen leszokás miatt az anyát ért stressz mint az a néhány (tudom is én egy héten esetleg egy vagy kettő) szál elszívott cigi. Ha ez segít csökkenteni a stresszt, egy szál néha (hangsúlyozom, néha!!!) belefér.
2019. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Egyik napról a másikra.Mert a gyerekem sokkal fontosabb lett a szenvedélyemnél.
2019. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nagyon nagy baj.
2019. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Anyám dohányzott terhesség alatt, nekem és a húgomnak is csontfejlődési rendellenességünk van, mindkettőnk erősen rövidlátó (egyik ágon sincs senkinek, csak időskori szemproblák)....
2019. febr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de ne ítéljetek el légyszi. Próbâlok nem dohânyozni, de ma PL. Becsúszott egy szál, mert anyám fölhívott, hogy AZ öcsém AZ intenzív osztályon van egy baleset miatt.


Es mivel tehetetlennek ereztem magam perse sírtam is, elszív tam egy cigit amit a fiókban talaltam, de utana nagyon megbantam 😢

2019. febr. 14. 23:41
 6/25 A kérdező kommentje:

Szia

De neked anyukád egész terhesseg alatt dohanyzott, vagy csak néha-néha?

AZ Sem mindegy nem?

A problémáitokat nem lattak a mehen belul?

Sajnalom

2019. febr. 14. 23:42
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket


[link]

2019. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Oke, ez volt AZ utolso, elolvastam a cikket, nem dohanyzok tobbet. Elszív tam Mar egy par szalat. Kb.ket honapos vagyok,orvos még nem latott elorelathafolag csak marciusban megyek elöszor. Szerintetek baj lesz. Még nem tul keso nem?
2019. febr. 15. 00:09
 9/25 anonim ***** válasza:
69%
Irdatlan nagy baj. Tedd le vagy ne vállalj gyereket. Azelőtt elcseszed az életét, mielőtt a világra jönne. Elképesztő felelőtlen dolog. És igen, én megvetem azokat, akik tetves 9 hónapra nem tudják letenni. Nem érdemled meg azt a babát. És ezt úgy mondom, hogy dohányzom. De terhesen kizáró ok.
2019. febr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%
1-1 száltól semmi baja nem lesz. (Mondjuk hetente 1től) Gondolj bele,ha városban élsz kb. 6szálnak megfelelő szmogot meg szemetet lélegzel be és attól sincs baja,a szervezeted megszűri mire a gyerekhez ér. Bp olyan mintha mindenki dohányozna aki kimegy az utcára annyira mocskos a levegő. A láncdohányosok gyerekei lesznek defektesek,mert a gyerekhez ami vér kering nem lesz elég oxigéndús ha az anyuka is állandóan oxigénhiányos a cigi miatt. Mint eü dolgozó mondom,nem kell túlaggódni. A rémisztgetésnek meg a fele sem igaz,csak súlykolják, mert a durva dohányzás tényleg károsító és akkor inkább heti 1 szálat se,mert nem fogják megállni a gyengébb akaratúak.
2019. febr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!