Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Párommal ez a hetedik próbálkozós hónapunk. Január 23-án jött meg az utolsó menstruációm, pontosan 6 nappal előbb. Ilyen még soha nem fordult elő. A ciklusaim 30-31 naposak, inkább jött meg egy nappal később, de soha nem előbbb. Már sokszor olvastam, hogy néhányan ilyen esetben várandósak voltak, de valamiért a józan eszem nem akarja elhinni, hogy ez nálam is elő fordulhat. Tesztet nem merek még csinálni, félek a csalódástól.

Nincs semmi furcsa érzésem, csak egy kis émelygés ha éhes vagyok/üres a gyomrom.

Van köztetek valaki hasonló tapasztalattal/dilemmával?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2019. febr. 15. 10:37
 1/5 khniki ***** válasza:
Ha valóban terhes voltál már az előző vérzésed idején, akkor már rikítania kell a második csíknak a teszten.
2019. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ :)
2019. febr. 15. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki emelyeg, ha nagyon ehes, ez nem jelent semmit :D A ciklus meg kb barmitol felborulhatott, velel is elofordult 2x, hogy elobb jott meg, pedig mindig kesni szokott.

De megertelek, en is bemagyarazok magamnak mar mindent...

2019. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, néha összezavarom saját magam....
2019. febr. 15. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy alapbol meg sem kellene jonnie, nemhogy elobb. Raadasul mar boven mutatna a teszt ugyhogy inkabb tesztelj
2019. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!