Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után pár órával...

Együttlét után pár órával milyen színű ami kifolyik?

Figyelt kérdés
Nekem sárga és az érdekelne hogy egy normális-e. Most kezdtünk csak próbálkozni azelőtt sosem tapasztaltam ilyet, szóval bocsi ha ez tök trivialis
2019. febr. 15. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább átlátszó.
2019. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor sarga? Ugyanis a sarga folyas huvely fertozes esetleg gomba is lehet.
2019. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ami "azonnal" kifolyik, az átlátszó, de nem teljesen vizes. Nekem utána pár órával nagyon kevés, inkább fehéres, ami kijön. Viszont korábbi tapasztalataim szerint nem a teljes töltet ilyen. A nyúlós, nem áttetsző "sűrűje" nekem általában fel sem tűnik, hogy kijönne.
2019. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmm. Akkor ez nem tudom mi lehet. Hüvely gombám már volt korábban sajnos, de az egészen más volt. Ezt a sárgát csak a wc papíron láttam.
2019. febr. 15. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy felsért és az?



Átlátszó..később a saját nyákkal fehéres

2019. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rögtön ami kifolyik az fehér, hisz a friss sperma fehér. Ahogy telik az idő, vizesedik és átlátszó lesz.

A sárga nem egészséges.

2019. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!