Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján volt folyásoto...

Nem várt napján volt folyásotok? (amiből végül nem lett menstruáció? )

Figyelt kérdés

Mára nem várom. Mindig megjön általában reggelre, ciklusom pontos..most se görcs, se "hozzám ne szólj vagy megöllek" hangulat, semmi mensire utaló jel.

Viszont napok óta össze zabálok mindent, és óránként járok pisilni, felfázva nem vagyok. Az első terhességem Ugyanígy kezdődött, a folyást leszámítva. Egyszerű, fehér folyás..nem tudom,nagyon szeretnénk második babát de nem görcsölök rá :) Minden választ köszönök előre is 😊


2019. febr. 16. 07:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt egyik terhességemnél sem.
2019. febr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy menzesz előtt általában szárazak a nők, a folyás terhességre utal. :) Tesztelni nem szeretnél?
2019. febr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ☺️

De igen, viszont 20 km-re a legközelebbi patika, fiammal egyedül vagyok hétvégén, apa dolgozik. Szóval csak hétfőn lesz belőle valami 😔

2019. febr. 16. 07:33
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt, krémes állagú.
2019. febr. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 Szia. Igen, nekem is olyan
2019. febr. 16. 07:39
 6/18 anonim ***** válasza:
25%

Én meg úgy tudom, hogy menzesz előtt is jelentkezik folyás. Krémes folyása meg minden nőnek van nem csak a terheseknek.

Második gyerekedet akarod, neked lehetne már annyi eszed, hogy jósoltatás helyett vársz, aztán tesztelsz, főleg hogy mára nem várod.

2019. febr. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem jósoltatok kedves, ahogy az a kérdésben is benne van, tapasztalatok érdekelnek, nem unatkozó hozzászólások :)
2019. febr. 16. 07:46
 8/18 A kérdező kommentje:
De köszi, értem a válaszod..csak ne haragudj már érte hogy fel mertem tenni egy kérdést 🤗
2019. febr. 16. 07:47
 9/18 anonim ***** válasza:
19%

Örülök hogy érted, én viszont nem értem, hogy ha mára nem várod, akkor miért kérded meg reggel hogy lehetsz e terhes?

Ezt a pár órát ki lehet bírni megvárni, hogy megjön e vagy se, majd tesztelni, szerintem.

Felnőtt anya hogy lehet ennyire gyerekes?!

2019. febr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
:) :) A kötekedő emberek vérszemet kapnak, ha a másik fél válaszolni mer, így én nem kommentálnám :) Ennyi dolgod van? Gyerek, férj, főzés? Vagy macska invázió?Ez utóbbit jobban elhiszem. Etesd meg őket gyorsan
2019. febr. 16. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!