Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt aki terhes...

Szoptatás alatt aki terhes lett milyen jelei voltak? Milyen érzés volt ilyenkor a szoptatás?

Figyelt kérdés

15 hónapos a kislányom. 11hónapos volt mikor először megjött. Még mindig szopik. A menzeszem 29-30 napra állt eddig be.

Pé környékén voltunk együtt és kiszakadt a gumi.Nem tudom eldönteni h a menzi jeleket érzem vagy baba van.

Hányingerem van.2-3 napja szurkál a jobb petefészkem és a méhem is. Puffadnak érzem a hasam,folyton pisilek.Képes vaok 5perc alatt 4x is elmenni. Mindjárt megjön érzésem van tegnap óta egyfolytában a mosdót járom. 3.napja késik. Eddig menzi előtt tényleg semmi gond nem volt a szopizással fel sem vettem, most meg annyira fáj,ég h alig várom h abba hagyja. Semmi gond nincs ha jön a baba de kiváncsi vaok a tapasztalokra. Hétfőn szeretnék tesztelni ha addig nem lesz semmi. Terhesség előtt 26-28 napos ciklusom volt. Sosem késett.

Kötekedők kíméljenek! Köszönöm a válaszokat!!


2019. febr. 16. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Minél kisebb korkülönbséget akartunk, 4 hónapos volt a nagy, mikor úgy döntöttünk, jöhet a következő. 😊 Azonnal megfogant, azt leszámítva, hogy nem jött meg, semmi nem változott. Az elsővel sem volt semmilyen tünetem, a másodikkal sem. A szoptatás kb a 6. hónapban lett kellemetlen, akkor kezdett érzékenyebb lenni a mellem.
2019. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!