Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szóltok a mai ovutesztemhe...

Mit szóltok a mai ovutesztemhez? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


Ma délután csináltam és elvileg hétfő-kedd fele lesz ovum. Holnap tervezünk együtt lenni, elvileg gondolom erősebb lesz a holnapi tesztem, bár vkinél olvastam, hogy ennél erősebb nem is nagyon volt. Vélemény?


2019. febr. 16. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam például nem volt erősebb de ez kivétel először én se értettem még is összejött a kicsike. Ezt magadnak kell kitapasztalni
2019. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ovu napjan ennel joval erossebb volt de en is hallottam mar hogy sok nonek ilyesmi volt es megis osszejott
2019. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szinte mindig nagyon pontos a menzeszem 28-29 naposak,holnap megint tesztelek, majd összehasonlítom a kettőt és felteszem holnap is. Múlt hónapban is pont így volt,hogy hétfő kedd fele volt ovum,de akkor szombat délután voltunk együtt, de nem sikerült a baba.
2019. febr. 16. 17:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez negatív.De ha ez one sept vagy mi neve teszt akkor lehet sokkal erősebb nem is lesz.Nekem nem mutatta szépen.Másfajta meg igen.
2019. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen negatív még. Ettöl függetlenül érdemes katonákat beküldeni ;)
2019. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


A mai láthatóan erősebb, viszont ahogy írták lehet nem is lenne erősebb,mivel one step ovuteszt.

2019. febr. 17. 15:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Alakul ez ha ezek után erősödik még akkor lesz a csúcs ha nem csak gyengül akkor lehet ez a maximum 🤷‍♀️
2019. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Évek óta one stepet használok, ha pozitív volt, akkor egyforma volt a kontrollal vagy erősebb. Ez nem igaz, hogy nem lesz erősebb.
2019. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma megint szinte láthatatlan a 2. csík, így tegnap volt az LH csúcs.
2019. febr. 18. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!