Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hónapban megjött, de...

Múlt hónapban megjött, de lehet hogy mégis teherbe estem?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban a párommal az ovu előtt két nappal, azon a napon és az utána való napon is együtt voltunk. Mondanom sem kell, hogy mennyire nem vártam a sokadik próbálkozás után, de végül 21(!!!) napra megjött. Általában 31 naposak a ciklusaim, szóval mondanom sem kell, hogy mennyire szomorúak voltunk. Elég nagy törés volt, ezért kicsit azt mondtuk, hogy ne görcsöljünk ennyire rá, majd ha akar jönni, akkor jön a baba. Most ebben a hónapban pontosan tudom mikor volt pe-m de nem tudtunk egyutt lenni, mert külföldön volt, meg ez a hónap amúgy sem nagyon hozta úgy, hogy sok időnk lett volna egymásra. Nyilván voltunk egyutt, de nem a baba projekt telintetében. A helyzet az, hogy a 33. napon vagyok, már meg kellett volna jönnie, kicsit furcsállom is, de csak most számoltam utána. (Sajna nagyon hosszú volt ez a pár nap) lehet hogy csak a stressz miatt kesik, de szerintetek lehet baba?

Holnap mindenkepp csinalok tesztet, de kiváncsi lennek, hogy valakinél volt már így esetleg?


Köszi a válaszokat 😇


26/N



2019. febr. 16. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Terhesség esetén nincs menstruáció. Ha vérzés jelentkezik, akkor az mindig kóros és kezelni kell, mert fennáll a vetélés kockázata.

De én a te esetedben inkább hormonzavarra tippelnék. Ha előző hónapban is idő előtt megjött akkor most sincs kőbe vésve, hogy időben jön meg, simán késhet is magától.

2019. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ha valaki esetleg ilyesmire keresne rá, akkor annak megírom, hogy a teszt pozi lett és az én esetemben nem hormon zavar all a háttérben :)
2019. febr. 17. 08:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Az igen!

Gratulalok

Ritka az ilyen.

2019. febr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok 😊
2019. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, megkérdezhetem, h akkor melyik hónapban fogant a baba? "Menstruáltál" terhesség alatt?
2019. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!