Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradt menstruáció után 1...

Elmaradt menstruáció után 1 nappal is csak a reggeli vizeletből mutat pontosat a teszt?

Figyelt kérdés
25-ös tesztem van. Csak mert a reggelirol már lekéstem :/
2019. febr. 17. 06:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én sem elsőből teszteltem,de kimutatta.
2019. febr. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De azért még várnék pár napot a helyedben. Ha csak 1 napja késik,sztem korai tesztelni még.
2019. febr. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem gond ha nem első vizelet, de ha már így alakult próbálj 3-4 órát várni a következő pisiléssel🙂 Csak annyiból érdemes így csinálnod, hogy egyértelműbb teszt eredményt kapj.. van akinek a nemvárt napján meg 1-2 nappal előtte látszik a 2-dik csík, van viszont akinek az elmaradt mensi 3-dik napján válik teljesen egyértelmű pozitívvá a teszt.
2019. febr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kíváncsi vagy tesztelj, max holnap veszel mégegyet! Lehet valami sejtetőt látsz majd rajta 😊😊
2019. febr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek, 10kor megcsinálom, és leírom mit mutat ☺️ Szorítsatok 🤗
2019. febr. 17. 06:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Jó! Szorítunk! Várjuk a fejleményt!!! 😊
2019. febr. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Drukkolok :)
2019. febr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

9:15kor csináltam meg, negatív lett.. Mikor elindult a csík mintha nagyon halványan láttam volna a T-nél is, de csak egy pillanatra, utána eltűnt szóval valószínűleg csak a szemem káprázott:(

Nem adom fel, míg meg nem jön van remény 🤗 Az is lehet korai volt, 2 nap múlva ha addig sincs mensi, újra csinálom reggeliből :)

2019. febr. 17. 09:27
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Na így kell hozzá állni! 😊 Tesztelj még, bőven van remény! 😊
2019. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy kinél mikor és milyen koncentráltságú vizeletből mutatja ki a teszt, hogy a saját szervezete milyen mértékben és gyorsaságban termel hcg-t, illetve, hogy kinél mikor történt meg a beágyazódás. Ezért van, hogy valakinek már menzesz előtt 2 nappal is pozitív tesztje van, másnak meg még késésnél is negatív, vagy csak reggeli vizeletből mutatja ki. És mivel senki nem lát beléd, nem tudod, hogy nálad hogy működik, ezért inkább várj 2-3 napot és reggeli vizeletből tesztelj, az már elég biztos eredményt mutat. Mert lehet, hogy terhes vagy, csak még nincs annyi hcg a szervezetedben, hogy mutassa a teszt, vagy nem vagy terhes, csak szimplán késik.
2019. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!