Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a havim 22 napja, a...

Késik a havim 22 napja, a tesztek negativak, de nagyon fajnak a melleim, siros vagyok es gorcsolok, mi tortenik?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 09:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Sokszor hanyingerem van-es elkeseredett vagyok elegge
2019. febr. 17. 09:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz,azzal ártani nem árthatsz.
2019. febr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En is azt mondom. Menj el orvoshoz mindenkepp.
2019. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyertelmu...doki
2019. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mentél még el orvoshoz?
2019. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert baba projektben ,,probalkozunk” s az orvos azt mondta h akkor jelentkezzek amikor kitelt az egy év probalkozás-ami marciusban lesz :(
2019. febr. 17. 11:58
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy terhes, ez biztos. De az orvoshoz nem a baba miatt kell menni, hanem mert nem vagy terhes, ugyanakkor menstruálni sem menstruálsz. Lehet hormonproblémád, ami miatt nem menstruálsz, viszont azt meg ki kell vizsgáltatni, mert lehet, hogy pont amiatt nem fog összejönni majd a terhesség. Abban az esetben érvényes az 1 év kivárás, ha semmi gondod nincs, rendszeresen menstruálsz, mégsem jön a baba. De neked problémád van.

Bár probléma nélkül is van, hogy valakinek késik, vagy akár kimarad 1 hónap. Én amondó vagyok, ha a következő vérzésed sem jön meg, akkor fordulj orvoshoz.

2019. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!