Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion 0, E- vitamin,...

Femibion 0, E- vitamin, barátcserje kapszula, palástfű és cickafark tea. Na de melyiket szedjem teherbeesés előtt?

Figyelt kérdés
A femibion 0-át mindenképpen fogom szedni mert azt az orvosom ajánlotta. Az E-vitamint pedig a méhnyálkahártya vastagításra szeretném szedni mert a ciklusom 23. napján a doki 5mm-ert mért. :( Tavaly volt egy vetélésem az 5. héten mert nem fejlődött a magzat. . Akkor terhesen volt 9mm. A barátcserjét és a teákat is szedjem vagy az már túl sok lenne? Ovulációt mindig megérzem mert akkor 1 napig nagyon szúr a hasam főleg hirtelen mozdulatoknál.

2019. febr. 17. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Azt szedd amit szeretnél, mert túl sok mindent nem fog befolyásolni. Nők milliói nem szednek semmit (én sem) és teherbeesnek. Nem ez fogja befolyásolni a termékenységedet.
2019. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia! A sima vitamint nyugodtan elkezdheted szedni, én próbáltam az e vitamint is sajnos nekem nem segített. Szintén a méhnyálkahártya miatt, de akkor nekem más problémám is volt és progesteron pótlót kaptam a kövi hónapba pozitív lett a teszt. Előtte próbáltam mindent, és semmi.
2019. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 khniki ***** válasza:
100%
Terhesvitamint szedjél, abból baj nem lehet. Viszont ha van peteérésed (mivel érzed az ovulációt), a cickafarkat teljesen fölösleges innod. Az ovu után ihatsz egy hétig palástfüvet, az megintcsak nem csinál bajt. Az előző babádnál szerintem egyéb oka lehetett a fejlődés leállásának, nekem 4 hetesen 6,2 mm volt a méhnyálkahártya. Azóta nem tudon, mennyi, de már a 8. hét végén vagyunk.
2019. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :) Kedves utolsó akkor neked sem túl vastag a méhnyálkahártyád de mégis összejött a baba. Gratulálok! Meg persze a második válaszolónak is. Megyek vissza 28án dokihoz. De egy másikhoz, ugyanis szeretném hallani más orvostól is, hogy nincs gond. Ugyanis a mostani orvosom azt mondta, hogy az 5mm normális és hogy az sem baj hogy mensi előtt barnázok. Én pedig mindenhol azt olvastam, hogy ez utalhat progi hiányra és lehet összefügg a vékony méhnyálkahártyával. Minden esetre megpróbálom ezeket a vitaminokat hátha segít :)
2019. febr. 17. 14:42
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem is barnázás volt és ezért kaptam a progesteron exeltis kapszulát! Remélem hamar megoldódik! :) #2 voltam
2019. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 khniki ***** válasza:
Én is barnáztam menzesz előtt! Beágyazódáskor, sőt utána is, mindezt úgy, hogy már 3 hónapja ittam palástfüvet is (ami természetes progeszteron). Úgyhogy amint teherbe estem, azonnal kaptam progeszteron gyógyszert. Meg is szűnt a barnázás - bár sokáig, 1 hétig tartott - és s terhesség is megmaradt.
2019. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Meglátom mit mond ez új doki de szerintem leváltom a régit. Fizetek neki nem is keveset közben meg mindenre megvonja a vállát, meg azt mondja, hogy normális. :( Lehet, hogy az de engem nem nyugtatott meg egy vállrándítással. Remélem hamar sikerül nekünk is! :)
2019. febr. 17. 17:59
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Femibion 0 szedem! Ovuláció elött cickafark teát iszom, ovuláció után palástfű teát...mindent nagyon szépen beállított!

Hőmérözök is! Szemmel láthatóan szebb a hőgörbém,mióta a teákat is fogyasztom!

Elég jól megérzem az ovulációt! 😀

Hamarosan kiderül,hogy sikerült-e a baba!

16-án nem várom a mensit!

Majd megírom a fejleményeket!

2019. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én a kérdés kiírása után két nappal pozitívat teszteltem, első hónapban sikerült. :)El sem hittem. Ennyit arról, hogy vékony nyálkahártyán nem valószínű, hogy megtapad. A baba 2mm és dobog a szíve, holnap megyek újra orvoshoz. :) Sajnos veszélyeztetett terhes vagyok és fennáll a fenyegető vetélés mert a pozi teszt után egy héttel barnáztam fél napig de csak pisilésnél látszódott meg volt egy csepp rózsaszín. Akkor voltam a kórházban, kaptam utrogestan hüvelytablettát. Akkor még csak megvastagodott 12 mm méhnyálkahártyát látott rá egy hétre hasi UH-n 2 mm dobogó szívű embriót. :) Az utrogestantól egyből elmúlt a barnázás és lekopogom de azóta nincs baj. Remélem így is marad. Nekem így valószínű progihiányom volt. Drukkolok neked! Majd írd meg mi lett a teszt eredménye! :)
2019. márc. 10. 18:29
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos megjött! :(

De új hónap..új remény!

Bízom benne,hamarosan nekünk is sikerül!

Nektek viszont gratulálunk!

Remélem jól vagy,és minden rendben!

2019. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!