Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség lehet vagy szülés...

Terhesség lehet vagy szülés után meg fog jönni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

9hós a kisfiam és aktív cicista.😀 Még nem jött meg a menzeszem szülés óta. Visszont kezdem azt érezni hogy terhes lehetek.

Tüneteim:puffadt has,hányingerem van amikor nagyon erős,szédülés. Nagyon erős mindjárt megjön érzésem van,duzzadtak a melleim eresek. Pár napja kellemetlen a szoptatás is fáj elégé. Védekezünk de 1x kiszakadt a gumi. Hétfőn veszek tesztet addig is érdekelne hogy valaki volt-e igy? Terhesség vagy jelzi a szervezetem hogy meg fog jönni?


2019. febr. 17. 12:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Enyhe görcsök is vannak. De inkább az jelemző hogy szurkál a petefészkem és nyomásra nagyon érzékeny a méhem. A derekam néha néha fáj.
2019. febr. 17. 12:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább betegség, hormonprobléma, vagy terhesség, esetleg ezek közül akár több is egyszerre. Azért az erős szédülés, hányinger nem menstruációs tünet ennyi más tünettel egyidejűleg. És mivel volt helyzet, amiből lehetsz terhes, így nyilván lehetsz terhes. De ha nem, megjöhet a vérzésed is akár.
2019. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Holnap mibdenképp veszek tesztet. Kiváncsi lettem😁
2019. febr. 17. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2019. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg 7napja késik. Mai tesztem nega lett. Várok.még pár napot megismétlem
2019. febr. 20. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!