Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló (3 év-TriRegol)...

Fogamzásgátló (3 év-TriRegol) szedésének abbahagyása után mikor probálkoztatok babával?

Figyelt kérdés

Mennyit vártatok?

Most fogom befejezni a levelet a hónap végén.. Szeretnénk babát.

Kb 3 hónapig védekeznénk


2019. febr. 17. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ameddig szeretnél. Ha befolyásolja majd a ciklust akkor úgysem jön össze a baba, ha meg összejön hamarabb akkor emiatt nem lesz beteg vagy ilyesmi, ha ettől aggódsz. Nekem pl másfél év volt míg helyreállt a ciklusom fogamzásgátló szedése után, szóval nekem mondhattak volna bármit, akkor se tudtam volna előbb teherbe esni.
2019. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első hónapot érdemes kivárni, hogy látszódjon, hogy beindultak-e a tested természetes folyamatai, hogy megjön-e magától a menstruációd. Felesleges 3 hónapot várni. A tabletta azonnal kiürül, ha meg nem menstruálsz magadtól az első hónapban, akkor pedig orvos rá tud segíteni mesterséges úton és utána már elvileg rendben lesz minden.
2019. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9 év után a második hónapban osszejott. Nem védekeztünk semeddig. Egészséges, 5eves nagyfiú.
2019. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nektek!

Az első menstruációmat mindenképp megvárnám, csak azt hittem ajánlott valamennyit várni a lehetséges betegségek elkerülése végett.


Gratulálok mindenkinek! :)

2019. febr. 17. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi nem vartunk semennyit, azonnal teherbe ks estem. Missed ab lett, de allitolag nincs osszefugges.
2019. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9 évig szedtem a Tri regolt, 3 hónapig még védekeztünk, megvártam, hogy hogy alakul a ciklusom, de szépen beállt 27naposra. 3. hónaptól élesben szexeltünk, a 4. próbálkozós hónapban terhes lettem.
2019. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én nem azt a gyógyszert szedtem, hanem Volinát.

Mi az első hónapban hol védekeztünk, hol nem. abban a hónapban napra pontosan meg is jött. következőben már nem tettünk ellene semmit, össze is jött a baba.

Most vagyok 34 hetes

2019. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!