Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Fogamzásgátló (3 év-TriRegol) szedésének abbahagyása után mikor probálkoztatok babával?

Mennyit vártatok?

Most fogom befejezni a levelet a hónap végén.. Szeretnénk babát.

Kb 3 hónapig védekeznénk

febr. 17. 16:44  Privát üzenet  

A válaszok
Ameddig szeretnél. Ha befolyásolja majd a ciklust akkor úgysem jön össze a baba, ha meg összejön hamarabb akkor emiatt nem lesz beteg vagy ilyesmi, ha ettől aggódsz. Nekem pl másfél év volt míg helyreállt a ciklusom fogamzásgátló szedése után, szóval nekem mondhattak volna bármit, akkor se tudtam volna előbb teherbe esni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 17. 17:04 Privát üzenet
Az első hónapot érdemes kivárni, hogy látszódjon, hogy beindultak-e a tested természetes folyamatai, hogy megjön-e magától a menstruációd. Felesleges 3 hónapot várni. A tabletta azonnal kiürül, ha meg nem menstruálsz magadtól az első hónapban, akkor pedig orvos rá tud segíteni mesterséges úton és utána már elvileg rendben lesz minden.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont febr. 17. 17:15 Privát üzenet
9 év után a második hónapban osszejott. Nem védekeztünk semeddig. Egészséges, 5eves nagyfiú.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont febr. 17. 18:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nektek!

Az első menstruációmat mindenképp megvárnám, csak azt hittem ajánlott valamennyit várni a lehetséges betegségek elkerülése végett.

Gratulálok mindenkinek! :)

# 4/7Időpont febr. 17. 19:54 Privát üzenet
Mi nem vartunk semennyit, azonnal teherbe ks estem. Missed ab lett, de allitolag nincs osszefugges.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont febr. 17. 20:28 Privát üzenet
9 évig szedtem a Tri regolt, 3 hónapig még védekeztünk, megvártam, hogy hogy alakul a ciklusom, de szépen beállt 27naposra. 3. hónaptól élesben szexeltünk, a 4. próbálkozós hónapban terhes lettem.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont febr. 17. 20:59 Privát üzenet

Igaz én nem azt a gyógyszert szedtem, hanem Volinát.

Mi az első hónapban hol védekeztünk, hol nem. abban a hónapban napra pontosan meg is jött. következőben már nem tettünk ellene semmit, össze is jött a baba.

Most vagyok 34 hetes

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont febr. 19. 11:07 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Törött Fogamzásgátló miatt lehetek terhes?
A fogamzásgátló abbahagyása után megvártátok míg elkezdtetek menstruálni és csak utána "próbálkoztatok"?
Fogamzásgátló abbahagyása után hagytatok időt "tisztulásra" vagy rögtön próbálkoztatok a babával? Mennyi idő után lettetek kismamák?
Aki évekig szedte a fogamzásgátló nehezebben jött össze a baba? Meddig próbálkoztatok?
Miután abba hagytátok a fogamzásgátló szedését hogy alakult a menstruációtok, utána mikor próbálkoztatok?
Lindynette fogamzásgátló abbahagyása után hány hónappal estél teherbe? Egyből próbálkoztatok?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!