Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezektől nem lehet terhes az...

Ezektől nem lehet terhes az illető, jól tudom vagy tévedek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16éves lány vagyok, a barátom 17. Ő nekem az első.

Meg van beszélve hogy mèg egy ideig aktust nem szeretnénk, de azért már próbálkozunk. (A biztonság kedvéért ha nem tudnánk leállni van már véve óvszer és csak azzal lenne behatolás.)

De ezeket bátran csinàlhatom vele nem kívánt terhesség nélkül?

- együtt fürdés

- pucéran együttalvás, összebujva, úgymond egymásba gabalyodva

- ha ő elélvez utána ha megmossa a kezét megujjaz.

Ezektől nem lehetek terhes ugye? Azt tudom hogy oráltol nem, attól nem szoktam tartani, de mikor ezeket csináljuk mindig félek hogy mi van ha...

Kell félnem?

Bocsánat hogy titeket zaklatlan, sajnos édesanyám meghalt, vele nem tudok ilyenről beszélni, és másban sem bizok annyira, könnyebb itt kérdeznk, ez az én hibám. De kérlek válaszoljatok. Felnőttek, tapasztaltabbak.


Köszönöm.



2019. febr. 17. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vagy, nem, nem eshetsz teherbe a fent említett esetekben 😊 Lényeg,hogy ha szexre kerül a sor,védekezzetek! Semmi gond nem lesz!
2019. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 😊


Csak azért aggódok, minden új még és annyi butaság kering az interneten.... én meg nem akarom azt hogy 17évesen anyuka legyek.

Persze, ha bàrmi lesz még mielőtt megtörténik használni fogjuk az óvszert, de egyelőre hogy összeszokjunk és hogy nyugodtan csináljam már ezeket egy ideig megmaradnak ezek a tevékenységek, sajnos túl parázos vagyok ebben a témában.

2019. febr. 17. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezektől 100%-ék hogy nem leszel terhes.Nem kell ennyire félni,mert az sem jó.Azt is tudnod kell hogy a te korodban a legkönnyebb teherbe esni.Én 17 évesen úgy lettem terhes hogy kiszakadt a gumi.A férfiaknak van az a bizonyos előváladék....úgy hogy semmiképp nem szeretnél teherbe esni,ne rakja úgy be a hüvelyedbe,mert attol is teherbe lehet esni.Ha esetleg úgy jársz mint én,vegyél be esemény utánit.Én nem vettem,most 19 éves a fiam.😃Nem tudom mennyire rendszeres a menstruációd,de javaslom,hogy mindenképp vezesd a naptárba.A menstruáció első napjától vissza számolsz 14 napot,akkor van peteérésed.Ha pl.28 napos a ciklusod akkor tök mjmdegy honnan számolod,innen is onnan is 14. nap.Szóval akkor fokozott óvatosság kell!Remélem tudtam segíteni!Kérdezz bátran ha tudok segítek. :)
2019. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, igen, ovuláció előtt 4-5nappal és utána 2-3nappal mégjobban figyelünk.

Bizok bennetek, hogy igazat mondtok és próbálom lenyugtatni magam, nem idegeskedni mindig. Köszönöm hogy írtok.

2019. febr. 17. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezektol semmikepp. 😊 Csak ha vedekezes nelkul szexelnetek, tehat ha aktus is tortenne gumi nelkul.
2019. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a te válaszod is 😊
2019. febr. 17. 23:38
 7/9 stewie200 ***** válasza:
0%
Nem kotekedni akarok de ennyi idosen minek kell ilyeneket csinalni?
2019. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó

A mai fiatalokat bármilyen felháborító is számodra igenis érdekli ez a téma 16 éves és tapasztalatlan

De inkább itt kérdezzen és mosolyogjunk kicsit mint hogy azért cseszegesse bárki is hogy pár hónap múlva olyan kérdést tesz fel “terhes vagyok és 16 mit csináljak “?!

Ha van gyereked és ilyen idős valószínűleg őt is érdekli a téma vagy fogja


Kedves kérdező a fent említett kérdéseidre nekem is nem a válaszom

Ettől nem esel teherbe

Viszont mindenképpen ügyeljetek majd a helyes védekezésre

Ha pedig valami nem úgy sül el és úgy érzed gond lehet menj el a nőgyógyászhoz és kérj esemény utáni tablettához receptet

Mert a patikában máshogy nem adják ki

Nem tudom pontosan de ha jól emlékszem az aktust követő 72 órán belül be kell venni (nem vagyok biztos az időben )

Ne izguld túl a dolgokat és akkor minden rendben lesz :) sok sikert a továbbiakban

2019. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves utolsó! :)

Utolsó előtti, csak mondom ismerőseim 14évesen kezdték.... volt aki korábban.... és mondtam mi még várunk, de enged már meg hogy kicsit kisérletezzünk, ismerkedjünk a másik testével.

Bocsánat de nagyon rossz napom van, nincs kedvem jó pofiskodva választ adni.

2019. febr. 19. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!