Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit helent a cisztikus felépít...

Mit helent a cisztikus felépítésű petefészek?

Figyelt kérdés
12. Napon 11. A legnagyobb tüsző. Ez pcos lenne? Nem nagyon magyarazta tovabb a nő. A magandokim ma nincs, mondta menjek be a korhazba uhra, es majd az ugval menjek penteken hozzá, hogy hogyan tovann, csak az meg olyan messze van.
2019. febr. 18. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Az en orvosom szerint nem jelent semmi komolyat, max rendszertelen a ciklus es nehezebb a teherbeeses- en azonban elso honapban teherbeestem.

A pcos egy tunetegyuttes, benne van a policisztas ovarium is, de onmagaban nem jelent pcost.

2019. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De önmagában a cisztikus felépítésű petefrszek baj? Hormonok rendben, ir nincs súly rendben, bőr rendben.
2019. febr. 18. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ciklusod rendben? Akkor szerintem nincs gond. Amint irtam, nekem elso probalkozos honapba sikerult teherbeesnem, tehat az sem torveny, hogy nehezen jon ossze.
2019. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ciklus is rendben kb. 27-32 nap közöttt. Sok 28 napos után néha bejön egy 30-32 napos.
2019. febr. 18. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!