Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mar rajtam kivul mas is igy?

Volt mar rajtam kivul mas is igy?

Figyelt kérdés
szoval 20 eves vagyok de a koromnal erettebb a parom 23. mar kb. 3 honapja felmerult bennem az hogy szeretnek babat. (kicsi korom ota van tapasztalatom) a keresztfiamat majdnemhogy en neveltem.es o most 3 eves. nagyon szeretnek babat de a parom nem akar meg. azt mondja hogy ha becsuszna akkor nagyon orulne neki de tervezni nem fogja. hozza teszem hogy mindenunk megvan kulfoldon elunk 2 kocsi lakas es anyagiak is rendben. de o meg tobbet akar csak a sporolas jar az eszeben. a multkor megvicceltem egy regebbi teesztel ami persze negativ volt de o nem latta es megis csak rapillantott a tesztre az eredmenyt nem latta csak hogy egy tesztet nyujtok neki es elsirta magat.. de o meg mindig nem szeretne. ez egy kicsit fura hogy nem szeretne de egy negativ tesztol(o azt hitte hogy pozi) elsirta magat. nem tudom hogy mit csinaljak mert en mar nagyon szeretnek hiaba csak 20 vagyok de sokkal erettebb es o is. mit tudnek tenni mert az nem lehet hogy az en vagyam nem erdekes de az ove az fontos. biztos mindenki bolondnak tart de ez az erzes jon magatol es csak bele gondolok sokkal boldogabban erzem magam. mit tudnek csinalni? fogjam be es varjak? de ha annyira nehez? negativ kommenteket nem kerek....

2019. febr. 18. 12:56
 1/3 khniki ***** válasza:
91%
Mindannyiotok érdekében akkor érdemes gyereket vállalni, amikor már mindkét szülő felkészült és szeretné. Ha valamelyik fél még nem áll készen, örökké kínozni fogja, hogy mi mindenről kellett a bsba miatt lemondania. Nagyon fiatalok vagytok, bőven van időtök, nem csúsztok le a szülővé válásról, ha még vártok még egy kicsit.
2019. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Egy 23 éves pasi minden, csak nem gyerekvállalásra érett, ha két kocsija és lakása van, akkor se.

És attól hogy terhes is lennél, nem láncolnád magadhoz, mert senkit nem lehet megfogni egy gyerekkel.

Megmondta hogy nem akar, ami érthető is, akkor mit nem értesz meg ezen?

2019. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Az ő vágya fontos, de a tiéd nem? Ha komolyan így látod a gyerekvállalást, nagyon kétlem, hogy annyira érett lennél.


Nem gond, ha 20 évesen már gyerekre vágysz, de ne próbáld ráerőltetni valakire, aki nem akarja. Lehet, hogy most állítja, hogy nem küldene abortuszra ha "becsúszna", de ha nem akar apa lenni, akkor nem lesz. Neked is és a gyereknek is rossz lenne, ha elhagyna, mert ráerőltettél egy ennyire komoly döntést.


Mindkettőtök ragaszkodik az álláspontjához, akkor érdemes elgondolkodni a szakításon, mert nagyon nem passzolnak a terveitek. Inkább keress valaki mást, aki már készen áll a gyerekvállalásra, és éljetek boldogan, de ne kényszerítsd ilyen helyzetbe a párodat.

2019. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!