Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, a teszt hol...

5 napja késik, a teszt hol negatív, hol pozitív. Ilyenkor mi van? Van vkinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Elvileg kb. 5 napja ķésik, mindjárt megjön érzésem van legalább 1 hete, vagy több. 4 napja volt az első halvány, de egyertelmű pozítív teszt egy 10-es vizeletsugaras teszttel, majd 2 napja csináltam egy xepilt reggel, ami negatív volt, majd ma reggel egy 10-est, ami idön túl lett csak pozitív. Orvoshoz csak 2 hét múlva van időpontom, egyébként méhen kívüli terhességre utaló tünetem nincs, csak ez a mindjárt megjön érzés, meg egy kis bimbóérzékenység szoptatáskor. Volt valakinek hasonló tapasztalata?

2019. febr. 18. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Képet tudsz feltölteni??
2019. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ok nélkül nem lesz pozitív. ;)

Nem ugyanazt a tesztet használtad, ennyi az oka.

2019. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2019. febr. 18. 19:00
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez a mai, ami időn túl lett csak ilyen, kb. 5 perc után még semmi nem volt rajta, 30 perc után néztem rá még egyszer.
2019. febr. 18. 19:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy, én az első pozi után nem is teszteltem tovább, mert minek. Utolsó menstruációdtól számolva a 6.-7. héten érdemes dokihoz menni. Gratulálok!
2019. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát ha időn túli akkor passz, rá is van írva, hogy, időn belül kell értékelni, ennek ellenére gondolom, hogy csak akkor lesz pozi, akár időn túl, ha terhes vagy.
2019. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szeretnék valami bíztatót írni,de 5 napi késéssel,10es teszttel,reggeli vizeletből sokkal erősebbnek kellene lennie. Mondanám,hogy lehet késői peteérés,de 4 napja már pozitívat teszteltél.

Drukkolok,hogy csak a tesztek különbözősége miatt legyenek az eltérések!

2019. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: tapasztalatot kérdeztél,igen,nekem volt így,az orvosom ,,szavait" írtam le. Nem fejlődött :(


Csak ne legyen igazam!

2019. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Én kértem a képet első vaok. Nekem 2 nap késésnél nega lett a tesztem. Valamiért rá néztem fél óra múlva és isszonyat halvány láttam. De rajtam kivül senki. Aztán 3nap múlva megismételtem és olyasmi volt mint a tied. 15 hós múlt a kisfiam. Drukkolok nagyon de én ezt pozinak mondanám. Ismételd meg hogy megnyugodj.😊
2019. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnèlek elkeseríteni d3 8asnak igaza van.Nekem mindkèt vetèlèsemnèl ilyen tesztjeim voltak!Isten adja hogy ne legyen igazam!Probalj meg valahol màshol időpontot kèrni.
2019. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!