Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt akarom tudni lehete...

Adamoxx kérdése:

Azt akarom tudni lehete beágyazodási vérzés? Többi lent! Lehet tesztelni kellene?

Figyelt kérdés

Február 6.án voltunk párommal együtt megszakításos együttlét!

Majd utána 9,10,13,14 én ! 13.án volt 1-2 csepp barnás vér pötty! A menstruációm rendszeres mindig kb 1-jén jön meg !!! Ez a pár csepp vér lehet beágyazodási vérzés ? És lehet tesztelni ? Vagy csak szimpla középidös vérzés ?



2019. febr. 19. 05:45
 1/6 khniki ***** válasza:
Ha valóban beágyazódás volt, akkor egy 10-es teszt már kimutatja szerintem. Tegyél egy próbát, bár inkább ovulációs tünetre gyanakszom.
2019. febr. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A beágyazódás minimum a megtermékenyülés után 7-10 nappal kezdődik, eddig vándorol és osztódik a zigóta a méh felé. Tehát az első aktus után 4 nappal még 1000%, hogy nem lehet szó beágyazódásról.
2019. febr. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
6án voltunk együtt először és 13.án volt 1-2csepp
2019. febr. 19. 06:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Én inkább peteérésnek mondanám. A 13-i és 14-i együttlét még lehet, hogy jó is lesz(mármint ha akartok babát). Ha nem jön meg, akkor tesztelj.
2019. febr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 1 körülre kellene megjönnie, akkor valószínűbb középidős vérzés. Ez persze nem zárja ki a terhességet, de még felesleges tesztelni, ha teherbe esnél is negatív lenne, kivéve ha nagyon korai ovud volt és 6 előtt is volt együttlét, bár a 6 még határeset. Szóval nem látunk beléd, az ovu idejét max tippelni lehet, korai ovu esetén borul minden.
2019. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csináltunk egy tesztet negatív lett.
2019. febr. 21. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!