Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy allulműködés...

Pajzsmirigy allulműködés kezelése utàn mennyi idő mig lehet baba? Aki igy jàrt mennyi idő utàn esett teherbe?

Figyelt kérdés
2019. febr. 19. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy kezelese? Édesapámnak több év volt mire gyógyszerrel beállították a szintet. Én pm alulműködéssel estem teherbe, nem is tudtam róla, terhesen derült ki. Azóta sem tudták beállítani, ide oda emelgetik-csökkentik a gyógyszer adagom, folyamatos kontroll.
2019. febr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem igazából 3 hónap alatt tökéletesen beállították a pm-em gyógyszerrel. Utána simán lehet babát vállalni, csak megfelelő gyakorisággal kell nézetni.
2019. febr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem Letrox-ot kellett szednem 50 mg-osat, kb. 2 hónap elteltével teherbe is estem. A szülésig szedtem, mindig renben volt minden, a szülést követően abbahagytam. 3 havonta ellenőriztetem, mindig jó szerencsére.
2019. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy csak a TSH magas, vagy a tobbi hormonertek sincs referenciatartomanyban. En szubklinikus alulmukodessel lettem diagnosztizalva babatervezes elott 4 honappal. A Letrox legkisebb adagja atvitte tulmukodesbe, igy en szigoru dietat tartottam, az elso tervezett honapban megfogant a gyerekunk, a TSH-m tovabbra is magas volt (4 koruli), de kozvetlenul a baba elott nem tudom, hogy mennyi lehetett, mert csak kb. 6 hetesen neztek ujra, es ugye terhesen romlik altalaban, szoval lehet, hogy teljesen jo lett elotte. Kozben kaptam vitaminokat (szelen, jod-ion), igy lement 3-ra, majd 2 ala is. DE a tobbi ertekrol fogalmam sincs, mert azokat csak egyszer neztek meg, akkor az ft4 ertekem kicsit alacsony volt, de meg ref. tartomanyon belul, az aTPO-m meg pont hataron volt.
2019. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!