Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik a mensesem és...

Orsi1023 kérdése:

10 napja késik a mensesem és helyette fájdalom mentes erős barnaszínű de kevés vérzés! 1 napja kisebb nyomást érzek a hasamon és kB 2 hete kis fejfájás is jelentkezik! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A párommal nem védekezünk k! Nagyon szeretnénk pici babót de nem merek már tesztet venni mert már sokat csalódtam! Adjátok tanácsot! Mit csináljak??

2019. febr. 19. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia hat lehet hogy meg fog jonni. Vegyel egy tesztet csinald meg reggel mindenkepp.

Ha negativ keresd meg az orvosodat.

De drukkolok hogy baba legyen.

Üdv evelin

2019. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem késik...magad írod, hogy van barnázás. Betudhatod menstruációnak, stressz okozta kis zavarnak, azért nem

vörös a vérzés, hanem barnás. Tök m1.


Azért csalódtál a tesztekben mert nem megfelelően használtad, nem jól számoltad mikor mutatja ki, nem peteérés alatt voltatok együtt.

Igen, ennyire egyszerű ha egészséges felnőttek vagytok.


Peteérés alatti gyakori sex, majd 3-4 hétre rá lehet tesztelni, akkor már tuti az eredmény.

A korai meg "3napos terhességet" kimutató tesztek a beágyazódás után értendő (ami aktustól számítva min. 15nap). De sokan ennyit sem tudnak, csak tesztelnek össze vissza.


Legjobb felnőtt nőtől származó szöveg:

"3 napja sexeltünk, ma vettem egy tesztet tom talán korai, meg délutáni vizeletből fogom ám csinálni, de hátha összejött, mert feszül a cicim, szerintetek is baba lesz? Ugye igen?".


XD XD XD

2019. febr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mondható menstruációnak! Nekem ha megvan akkor nagyon megvan! És 7 napig!
2019. febr. 20. 09:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy jobb ha minnél hamarabb tudsz róla főleg ha tényleg nagyon szeretnétek és aztán meg irány az orvos!

Nekem már a pozi teszt ott volt a kezembe erre rá egy hétre elkeztem egy picit vérezni elmentem az orvoshoz és progi pótlót írt fel sogórnőm is így járt ő most 23 hetes én pedig 9 hetes vagyok

2019. febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos mi ezt nem fogjik tudni itt megmondani neked, csak a teszt.


Hiaba csalodtal mar a tesztekben, nem tehetsz mast.


De en drukkolok! :) Tesztelj


33N.

2019. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha baba is van a dologban a vérzés nem jó, menj dokihoz inkább, minthogy baj legyen.
2019. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!