Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most lehet bután fog hangzani...

Kitty29 kérdése:

Most lehet bután fog hangzani a kérdés de a pecsételő vérzés mikor mennyi milyen színű? Többi lent

Figyelt kérdés

Január 28 án volt az utolsó mensim első napja és amikor elmúlt utána védekezés nélkül voltunk a párommal együtt (kistesót tervezzük) tegnap pisilés után amikor kitöröltem halványrózsaszín folt volt a papíron. Elvileg 24 én kell megjönnie szerintetek ez a pecsételő vérzés.

Van egy kisfiam akinél rendesen menstruáltam ezért fura nekem ez a halvany rozsaszin pecsetelés ha az egyáltalán.


2019. febr. 20. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Pecsételést inkább a fehérneműn vennéd észre. Ha közvetlen szex után tapasztaltad és utána máskor nem, lehet szereztél kis sérülést, amiatt lett picikét véres a papír.
2019. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Hat en meg pont az ellenkezojet mondom, mint az elso válaszoló. Nem vart mensim elott 2 nappal, reggel pisiles utan kitoroltem ea rózsaszín pecseteles látszott a wcpapiron, alig akartam elhinni, torolgettem vagy háromszor, hogy ez mi? Emellett eros görcseim voltak. Azt hittem aznap, kicsit korabban a vartnal, meg is jön siman delutanra, de azóta sem tette. 8hetes vagyok, még egesz friss az elmeny.
2019. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igaza van az elso valaszolonak. Meg ne eljetek bele magatokat.


En is tapasztaltam mar ilyet utana, de nem pecsetelo verzes volt, hanem kicsit serultem. Nem kell hozza sok.

2019. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem tudni.
2019. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Múlthét hetvégén voltunk egyutt meg azelőťti hetvégen é 1 2 hetre ra serulestol vérezni ez kicsit fura nem?!
2019. febr. 20. 20:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Kitty29 mi lett? Én ma reggelre ugyan így jártam nekem kb 4en nem kell meg jöjjön 😬
2019. febr. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
2# vagyok, ahigy elnezem en vagyok az egyetlen aki felfogta, hogy nem kozvetlen aktus utani nap pecsetelt. Azert lepontoztatok. Nembaj. En sem mindtam elje bele magat, de ez nem szimpatiaszavazas. Hasznos? Tapasztalat? Mert gen az az enyém is meg mase is. Legalabb nekem aikerult felfogni a kerdest libák
2019. febr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem éljük bele magunkat!
2019. febr. 21. 12:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mondjuk az első válaszoló vagyok aki veled ellentétben valóban le lett pontozva. Számomra ez mégsem ad okot az arrogáns beszédre és a lepontozgatasra, sőt még lelibázni sem foglak, kedves Második.
2019. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Véleményeket szerettem volna hogy szerintetek lehet e beagyazodási vérzés
2019. febr. 21. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!