Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek mellett már semmi esélye...

Ezek mellett már semmi esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Mensi után két nappal voltunk együtt, utána elég furán éreztem magam, fájdogált-szurkált a méhem, következő menstruációm előtti napon csináltam egy tesztet ami negatív lett, utána meg is jött. Mivel furcsa volt a vérzésem egy hétre rá még egy ultraérzékeny tesztet csináltam, ami szintén negatív lett. A következő mentruációm is megjött pontosan, megszokott mennyiséggel. Most megint nagyon furán érzem magam, kemény diéta mellett is úgy látom egyre nagyobb a hasam, és megjegyezték, hogy nőttek a melleim. Lehet gyerek a dologban? 8 és fél hetes lenne ha lenne...

2019. febr. 20. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen kizárt, hogy terhes legyél.
2019. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kizart, de ha ennyire aggaszt egy 8hetes terhesseget mar siman lat az orvos is, menj el.
2019. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megjött, a tesztek is negatívak, szerintem, kizárt.
2019. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8 hetesen meg nem látszik a hason semmi.... Az akkor mástól nagy, én vékony vagyok a hasam meg is olyan mintha 8 hónapos lennék tényleg a buszon a helyet is át adják. Pedig csak puffadok de senki nem tudja mitől, ha tényleg megjött és időbe és mennyiség meg minden ugyan olyan volt mint szokott akkor kizárt, pláne h tesztek is negak. Ezer millió dologtól erezheted magad furán, front, lehet lappang benned valami vagy barmi
2019. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet meg sportolj.
2019. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó, a kérdésben is leírtam, hogy kemény diéta mellett, ez nem heteket jelent sajnos, hanem hónapokat, és sportolok is. De kösz.
2019. márc. 14. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor pajzsmirigy gond nem lehet?
2019. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha azota mar 2szer 3szor megjött akkor kizárt. Teszt mar vigan mutatná ha az lennél. Szerintem itt más probléma van. Mennj el orvoshoz, mert itt nem tudunk segiteni neked ugysem.
2019. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes!!
2019. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!