Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye gyógyszer...

Mekkora az esélye gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés
Na hát az úgy vooooolt, hogy múlt hónapban elhagytam az utolsó szem fogamzásgátlóm és mivel nem találtam meg az kimaradt. Barátommal rendszeresen élünk nemi életet úgyhogy most kicsit félek. Ugye ez 1hónapja volt és 2napja feszül a mellem, néha beszúr a jobb petefészkem, hasam nagyon puffad de az lehet a Crohn betegségem miatt..bemesélem vajon vagy terhes lehetek? Egyébként péntekre várom a mensim. Nem terveztük a babát de természetesen nem dőlne össze a világ ha kiderülne mert meg tudnánk neki teremteni a normális életet.
2019. febr. 20. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Tudod sosem ertem aki ennyire buta miert szexel?

Amugy altalaban a fog.gatlok a szunetnapokon is vedenek,tehat az az egy nap nem befolyasol sokmindent de azert merget erre se vegyel mert nem biztos, boven benne van a pakliban. De aki gyogyszert szed es elfelejti annak nem valo mert nehany het mulva azt fogjuk itt olvasni hogy gyogyszer mellett osszejott mit tegyek. Amugy ovutol is fugg..kicsi az esely

2019. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tajekoztato irja mi a teendő az adott gyogyszer kihagyasa eseten. Szerintem ha azota volt megvonasos verzesed, nem vagy terhes.
2019. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mensit hiába várod, mert fogamzásgátló tabletta szedése mellett nincs. Maximum a megvonásos vérzés várod. Egyébként ahelyett, hogy ide írsz ki kérdést, olvasd el a tájékoztatóban, hogy mit kell tenni, ha a 3. héten kimarad egy szem tabletta.
2019. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!