Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes lehet a barátnőm?

Vajon terhes lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek a együtt voltam a barátnőmmel 14. Én. Ma még 20. a van kb két napja. Tapasztalata hogy hányingere van valamikor. Valamint. Össze vissza eszik! 22 én kellene betegnek lennie. Görcsök vannak de enyhék. Valamint. Kb 5 napja. Észre vette. A fehérneműjèn ( egy csepp vért). Vajon terhes? Kicsit tartunk korai lenne a baba valamint ha terhes is. Van esetleg valami tanács amivel meg lehet szakítani?
2019. febr. 20. 23:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

A menstruáció nem betegség.

Védekeztetek?

Az aktus után 14 nappal lehet legkorábban tesztelni. Korai lenne bármilyen tünet most.

Ha terhes, és nem akarja megszülni, akkor csak az abortusz marad.

2019. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk de elvileg semmi gond nem lehetne! ( Bocsánat hogy így így irtam hogy semmi gond nem lehetne) a menstruációra várunk még két nap van vissza csak valaki azt mondja hogy ( ilyen korán még nem érezhetne ilyen tüneteket ! Ezért bátorkodtam itt meg kérdezni
2019. febr. 20. 23:58
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
A menstruáció mióta betegség? Vagy tényleg ennyire tudatlanok a pasik?
2019. febr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én nem úgy értettem. A betegséget !!! Szóval 22. Én kell hogy meg jöjjön neki !
2019. febr. 21. 00:08
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Oh bocsánat, csak most kapcsoltam, hogy esetleg úgy értetted, hogy rosszul "betegen" érzi magát amikor megjön. Bocsi, én vagyok a béna.
2019. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat de nem bántásnak szántam
2019. febr. 21. 00:15
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem védekeztünk de elvileg semmi gond nem lehetne!"


Ha nem védekeztetek, akkor miből feltételezed, hogy nem lehet semmi"gond"!?

Ha nem védekeztetek, akkor lehet terhes, de a "tünetek", akkor is koraiak.

2019. febr. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én is a tüneteket korai nak tartom nagyon
2019. febr. 21. 00:24
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Terhes lehet, de az is lehet, hogy most éppen megúsztátok, bár nagyon sok ismerősömnek így sikerült a gyerek.

Ha tartotok attól,hogy gyerek lesz, akkor miért nem védekeztek? A terhesség első tünete általában a kimaradt menstruáció,az émelygés, kívánósság, illetve minden más csak utána.

Van tanács: abortusz, és legközelebb ne legyetek felelőtlenek.

2019. febr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A kívánosag és az émelygés ilyen korán is jelentkezhet? Egy hét után ?
2019. febr. 21. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!