Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Léteznek korai terhességi...

Léteznek korai terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Egyre több olyan kérdés van, amiben azt kérdezik, hogy az aktus utáni 12 napon belüli hasfájás, émelygés, mell érzékenyzég utalhat e babára. Az lenne a kérdésem, ezeknek a nőknek, akik ilyeneket éreztek végül tényleg lett baba vagy más miatt voltak a tünetek?

2019. febr. 21. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem egy fura elő jelzés volt, az hogy nagyon fájtak feszültek a melleim, főleg ha hason feküdtem. És ez még azelőtt hogy a nem várt napon teszteltem volna. Azért volt fura, mert nekem mensi előtt vagy alatt soha, de soha nem feszültek vagy fájtak a melleim. És baba lett belőle. Azóta se fáj egyetlen mensi alatt sem a mellem.
2019. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor az ilyen "jeleket" rapasztaltam, nem voltam terhes 😩

Amikor terhes lettem, az első jelek a mem várt előtt 2nappal kezdődtek (puffadás, mell feszülés, kissebb görcsök) Mivel elszámoltam magam, így a nemvárt előtti nap teszteltem (nem a tünetek miatt. Csak azért mert nem jött meg reggelre). Szóval nálam nem jöttek be ezek a korai jelek. Pont ezek voltak mensi előtt is.

2019. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 khniki ***** válasza:
100%
Igen, nekem görcsölt a hasam folyamatosan egy héten keresztül, utána is csak fokozatosan csökkent a fájdalom. A mellem kb. ugyanúgy duzzadt meg, mint menzesz előtt. Ja, és barnáztam is a beágyazódástól kezdve, aztán arra kaptam hormon pótlást. És igen, baba lett belőle, már 10 hetes :)
2019. febr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekem mondhatni voltak korai jelek, de ittam a palástfű és a cickafark teákat, szóval akár azok is kiválthatták.

Én pár napig mindig barnáztam mensi előtt, de az most 1 napig tartott csak, és el is múlt. Ezt a teáknak tulajdonítottam. A szokásos pms tüneteim sem jelentkeztek, itt már gyanakodtam, hogy sikerülhetett, a nemvárt napján pedig megszédültem reggel. Rá 2 napra teszteltem csak, nem akartam csalódni, hogy esetleg a teák kavartak csak be, de szép csíkjaim lettek. Progipótlás viszont kellett.

2019. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Én teljesen azt hittem hogy megfog jönni már teljesen elszomorodtam de semmi, csak a folyamatos mindjárt megjönn érzés és a mellfeszűlés, ja és mensi előtt mindig barnáztam de nem volt semmi fáradtabb is voltam és a puffadás ami már nagyon zavart
2019. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Én mindkét terhességemet a beágyazódástól éreztem, mielőtt kimutatta volna a teszt! Hasszúrka és mellfeszülés. Ez a beágyazódási szurkálódás 2-3 napig tartott, utána a predictor early pozitív is lett. Más fájdalom volt mint egy menstruációs görcs, inkább tényleg apró rövid szúrások a méhemben.
2019. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Ôszintèn, èn az elsô terhessegemnel inkabb az elmaradt utan napokkal ereztem csak tuneteket. Most viszont a màsodikkal már a 10.dpo-n pozitivat teszteltem delutan, es bizony az elmaradt napjan mar kemenyen szedultem, es kezdtem furcsan erezni magam.. en sem gondoltam volna hogy ennyire hamar lehet erezni es valoszinuleg nem is ez az altalanos!
2019. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a fura, hogy elmaradtak a szokásos pms tübetek akkor. That szokásos, fejfajas, derek-hasfajas, görcs, duzzast mellek. De akkorsem tulajdonitottam neki Nagy jelenroseget. Csak megjegyeztem, hogy fura. Aztán persze nem jött meg. Pozitív teszt után kezdodtek csak a tunetek,amiksajnos még mindig tartanak. Illetve egyetlen egyszer erezten rövid nyilaló fájdalmat,görcsöt, akkor érkezhetett még a méhbe a megtermékenyült Pete szerintem, és akkor ágyazódott be, csak akkor én nem tudtam, azt hittem csak meg fog jönni, mivel menstruáció elött pár nappal volt. Visszagondolva az lehetett a beágyazódást napja, ami a valószínű fogantatás után (pontosan nem tudom mikor foganhatott, csak annyit, hogy biztos nem középidöben) 10nappal lehetett,mert akkor úgy kijönnek a dátumok
2019. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!