Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a terhesség jelei lehetnek?

Andi950114 kérdése:

Ezek a terhesség jelei lehetnek?

Figyelt kérdés
Szerintetek terhes lehetek akkor ha két hete folyamatosan megy a hasam. A szénsavasat folyton kivánom és eddig sohasem de mostanába egy nap megiszok liter folyadékot és annyira érzékeny vok hogyha már nemtok itthon semmit csinálni már azon is elkezdem a sírást viszont a teszt amit napközbe csináltam ( mert olyat vettem ami bármelyk napszakba kimutatja) negatív a teszt?

2019. febr. 22. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A hasmenés a terhesség végén, szülés előtt jelentkezik. ... a többire nem tudok mit írni, de ha a teszt negatív, de eltellt 7-10 nap a késő menstruáció óta, akkor szerintem tuti negatív, nincs baba. :)
2019. febr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hasmenés nem a terhesség tünete. Van most hasmenéses vírus, akár az is lehet.

Menzid kimaradt? Nem védekezteted? Vagy miből gondolod, hogy terhes vagy?

2019. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha folyton szénsavasat iszol, attól lehet hasmenésed. Ha már késik a menzeszed, csinálj tesztet, addig nem biztos, hogy kimutatja.
2019. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!