Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal babát szeretnénk...gondoltam veszek vitamint, hátha hamarabb teherbe tudok esni!Bementem a gyógyszertárba és a Femibion 0-ás étrendkiegészítőt javasolták a patikusok!Eddig mindig pontosan vagy max. 1 napos késéssel megjött a havim!Az utolsó mensim jan.18.!A Femibiont február 6.-án kezdtem el szedni!A lényeg, hogy nem jött meg 4 napja...de érzek szúró fájdalmaf a hasamban és a melleim is érzékenyek!Tegnap csináltam egy ovu tesztet( elvileg ki kell mutassa a terhességet) de negatív lett!A Femibion miatt késhet a menstruációm?Vagy terhes lehetek?



2019. febr. 22. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ovu teszt nem mutat ki terhességet, az az ovulációdat mutatja. Terhességi tesztet vegyél.
2019. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy az ovu teszt a korai terhességet is kimutatja!De akkor rosszul tudom!Köszönöm válaszod!Mindenképpen veszek ma egy tesztet!Akkor még van remény :) lehet összejött a baba!
2019. febr. 22. 11:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Na pozi lett a teszt? :)
2019. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megvettem a tesztet...de a leírás azt javasolja, hogy reggel az első vizelettel csináljam meg!Megöl a kíváncsiság :D de kibírom valahogy reggelig!
2019. febr. 22. 13:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor majd reggel is írj! Én is terhességre várok. Mi meg csk 2 hónapja próbálkozunk de szeretem olvasni ha valakinek összejön :)
2019. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha összejött...akkor elég gyorsan!De nem akarom beleélni magam nagyon...annál nagyobb lesz a csalódás ha mégsem!Az is lehet, hogy a tabletta játszik közre :/ Bízom benne,hogy az vagyok.Írok ha megvan az eredmény!Sok sikert kívánok nektek!
2019. febr. 22. 19:00
 7/9 A kérdező kommentje:
A teszt negatív lett :( !Csak akkor nem értem, hogy miért nem jön meg!
2019. febr. 23. 07:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot, ha esetleg később fogant a baba, akkor még nem kell pozitív tesztnek lennie. Amúgy a femibion nem befolyásolja a ciklust. Az csak egy vitamin. :) viszont nagyon jó vitamin, én is azt szedem. Csak már a 2-es változatot. ;)
2019. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy nem befolyásolhatja!Csak már nem tudtam mire gondoljak!De ahogy megcsináltam a tesztet kb. 3 órára rá megjött! :/ Szóval...megy tovább a próbálkozás :) remélem haramosan összejön!Sok sikert kívánok nektek :)
2019. febr. 23. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!