Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz után máris peteérés?...

Menzesz után máris peteérés? Van ilyen? Ugyanazok a tüneteim vannak, mint PÉ-nél szoktak lenni, de egyébként 28 napos a ciklusom.

Figyelt kérdés

2019. febr. 22. 14:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Tejszerű, sűrű, szagtalan fehér folyás, nagyon enyhe kis alhasi "fájdalom", pont úgy, mint ovu-nál szokott lenni, de nekem rendszeresen ciklus közepén van, ezért furcsa. 3 napja múlt el a menstruációm, kedd éjszaka, azaz pont utolsó nap belém élvezett a barátom. Így esélyes a terhesség egyébként?
2019. febr. 22. 14:27
 2/10 khniki ***** válasza:
100%
Igen! Ha előző hónapban valami miatt nem tudott kiszabadulni a petesejt, akkor menzesz után lökődik ki sok esetben. Egyik mostohafiam pontosan így fogant...
2019. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ilyenről még nem hallottam...az igen!... Köszönöm a választ, most ez meglepett..
2019. febr. 22. 14:28
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Tejszerű? Az inkább fertőzés.
2019. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

14:39


Teljesen szagtalan, és máskor is úgy fogalmaznék, hogy inkább "tejszerű", ciklus közepén is. Közel 3 éve ugyanazzal az emberrel vagyok, kizártnak tartom innentől kezdve a fertőzést. :)

2019. febr. 22. 14:41
 6/10 A kérdező kommentje:
És semmi fájdalom, viszketés, irritáció. Inkább csak 'érzem az alhasam', de ennyi. :)
2019. febr. 22. 14:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2 ismerősömnél is így fogant. Az egyiknél rá kellett jönni,hogy akkor van peteérés,mert addig hiába próbálkoztam,a másiknál pedig azt hitték,hogy majd hónap közepén lesz peteérés....
2019. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, most ez komolyan meglepett! Pláne, hogy nekem rendszeresen menzesz után kb 1 héttel, azaz, 7 nappal szokott ez a fehér folyás, enyhe alhasi érzés lenne, azaz, ovuláció... De most menstruáció után szinte egyből. Ha valóban igaz az az elmélet, miszerint a spermiumok akár több napig is életképesek lehetnek, akkor akár babára is van esély ezek szerint? :) (nyilván nem vetetném el, ha becsúszna, de nem is próbálkozunk még célirányosan, de ha jön , az sem baj egyikünknek sem, nem véletlen hagytuk el a gumit :) )
2019. febr. 22. 18:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Értem. A fertőzésre úgy értettem bakteriális. Gomba stb.. ezért írtam. Az ovus nyák inkább tojásfehérje állagú. De mivel nem vagyunk egyformák így neked valószínű ilyen. :)
2019. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2019. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!