Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után hét napra...

Együttlét után hét napra szúró petefészki fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Aktus után pontosan hét napra fajdalmasan szúró érzést tapasztaltam a jobb szerintem petefészkem felöl. Ez egy napig igen tartós volt, azóta semmi ilyen és soha nem is tapasztaltam még ilyet. Azóta állandóan alhasi görcseim vannak hol erősebben hol gyengébben. Másnak is volt ilyen? Próbáltam utána olvasni, ilyesminek írták le a beágyazódási fájdalmakat. Valakinek van erről személyes tapasztalata? Persze megyek dokihoz, de megöl addig a kíváncsiság. Hátha tudtok valamit mondani nekem erről. Köszönöm!

2019. febr. 22. 14:47
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne nekem is ugyan ez van
2019. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ovu utáni 7. napon vagyok,tompa menstruációs görcseim voltak reggel most már inkább csak szúrkálódást érzek néha erősebben néha gyengébben. Nem akarom bebeszélni magamnak, de azért remélem hogy beágyazódásról van szó
2019. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Drukkolok mindhármunknak! 😊
2019. febr. 23. 10:55
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
Nektek mikor van a nem várt?
2019. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Marcius eleje.
2019. febr. 23. 12:58
 6/60 anonim ***** válasza:

Nekem 8 nap múlva lenne itt az ideje de remélem nem jön meg :))

Én is szurkolok mindharmunknak, majd irjatok kinek mi lett

2019. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
Ti mióta probalkoztok amúgy?
2019. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
Jövő hétvégén van a nem várt. Van már egy 2 éves kisfiam, ő második próbálkozós hónapban jött össze, a második baba már az első hónapban de a 8. héten elvetéltem sajnos :/
2019. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :( mi december óta probalkozunk.... Most már rá se gorcsolok hátha tényleg az a baj.

Én már régóta szerettem volna babát, paromat 6 évig kellett gyozkodni, úgyhogy én már régóta várom és már nagyon boldog lennék annyira nem szeretnék még sok sok hónapot szenvedni

2019. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 Garamvolgyialexa ***** válasza:
Sziasztok! :) Bocsánat hogy ide kontárkodom hozzátok! :) úgy látom én is veletek egy cipőben evezek... én március 1 re nem várom... ez a második hónap, hogy próbálkozunk és maga lenne a csoda ha össze jönne :) 6 án múlt el és 15.én volt peteérésem és nem.is feszültem rá a dolgokra aztán most csütörtök este elkezdett gorcsolgetni a hasam na... megjön... aztan semmi... majd másnap főzés közben mintha kest szúrtak volna a méhembe ez az nap meg egyszer előfordúlt aztán másnap spontan megszedultem majd mint ha a hüvelyembe szúrtak volna... elkezdtem.gyanakodni??? Szerintetek? A teszt szerintem.még korai...
2019. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!