Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen fajta terhességi...

Milyen fajta terhességi tesztet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjöjjön, nekem mindig reggel ébredés után jön meg ja és napra pontosan lassan 3eve. Tudnátok nekem nagyon érzékeny teszteket ajánlani ami már ma kimutatná? Este is akarok egyet csinálni meg holnap reggel is (nem tudok reggelig várni)😄
2019. febr. 22. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia :) én nem nagyon vagyok otthon a tesztelésben, de érdekelne, mert hasonló helyzetben vagyok és este szeretnék tesztelni. Kérdező, ti tervezitek?
2019. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Facelle tesztet szoktam használni, még sosem mutatott falsot.
2019. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem de nagyon örülünk akkor is ha valóban baba van a dologban😊 facelle csak rossmannban van oda ma már nem jutok el sajnos, csak intersparba. Xepil mennyire biztos?
2019. febr. 22. 16:25
 4/14 anonim ***** válasza:
Védekezés mellett történt, ha történt?
2019. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most lesz a sok negatív komment, fogamzásgátlót szedek évek óta de most először fordult elő hogy múlt hónapban elhagytam az utolsó szemet nem vettem be és 3szemet később is vettem be mint kellett volna. DE HA POZITÍV MI ANNAK IS ÖRÜLÜNK!!
2019. febr. 22. 16:45
 6/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ha nem gond hogy jön szerintem nem probléma ez :) de ne éld azért bele magad, majd ha már csak biztos, én is felejtettem már el, később is vettem be és hánytam is közben, de nem lett baba.

Én is fogamzásgátlót szedek, holnap kéne jönni a megvonásos vérzésnek, de voltam közben beteg, antibiotikumot szedtem, 2 hónapig nem tartottam szünetet és a biztonság kedvéért csinálok egy tesztet. Majd írd meg mi lett. Mikor mész venni?

2019. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
X-epil nem megbízható. Patikában esetleg? Gabriel, predictor?
2019. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Predictor vagy clear blue
2019. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most futottam rossmanba facelle tesztért vettem két fajtát egyet mindjárt mára egyet holnapra
2019. febr. 22. 18:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény? :)
2019. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!