Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó két hét eltelt már az...

Jó két hét eltelt már az aktus óta. Most már esti pisiből is jelzi a pontos eredményt a terhességi teszt vagy várjak reggelig?

Figyelt kérdés
Sajnos reggelente nem nagyon van időm megcsinálni, csak majd legközelebb úgy hétfőn-kedden. Viszont nagyon kíváncsi vagyok már. :D

2019. febr. 22. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól a naptól mutatja ki a teszt miután a menstruációnak meg kéne jönnie. Ha szabályos 28 napos ciklusod van és középidőben volt ovud akkor már mutatjatja, ha hosszabb akkor nem biztos.
2019. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mire nincs időd? Nyilván reggel elmész a mosdóba. Fogod és rapisilsz a tesztre aztan mikozben a fogadat mosod mar meg is van az erdemeny. Nem orakig tartó művelet ez
2019. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha pisilsz reggelente és utana még 3 percet otthon töltesz van időd.


Amúgy meg várd meg hogy késik-e, addig tök felesleges.

2019. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg a mensi első napjat de én meg utána is varnak 2 napot, én is izgulok már de a sok csalódás óta tudok várni
2019. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mire nincs idod ??

Reggel pisilni ? Tartogatod a munkahelyig ?

2019. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!