Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HCG szint 1007 az orvos...

HCG szint 1007 az orvos ultrahangon szinte allig lát valamit?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek a legjobb barátnőmről van szó! Aggódom érte!


December 24.-én rendes mensi

Január 17.- én elmondása alapján 3 napos mensi


Volt egy szerelmi kapcsolata 3 hónapig tartott a barátnőm nagyon szereti ezt a fiút és mindenáron meg is akarja tartani... De vele január 12-én volt utoljára együtt ott véget is ért a románc!


A baj ott kezdődik nem tudom mi vezényelte őt talán bosszúvágy de január 28.-án volt egy egy éjszakás kalandja egy számára ismeretlen fiúval!


Tegnap volt vérvételen hcg szint 1007 csupán utánna olvastam ez 5-6 hetes terhesség....


Az orvos ultrahangon szinte nem látott még semmit


Én is várandós vagyok ma 4 hetes+ 6 napos és egy a nőgyógyászunk akihez én csak tegnap egy receptért estem be és a nőgyógyászunk azt találta mondani a barátnője is még nagyon az elején van ez sokkolt mert nekem a barátnőm azt mondta ő 8 hetes... megkérdeztem az orvost, hogy kb mint én? Nem szólt csak bológatott.



Segítsetek kérlek szerintetek melyik fiútól van a baba


A barátnőmnek az van a papírján fenyegető vetélés gondolom azért mert nem stimmel az idő... az orvost erről a kis bakiról biztos nem tájékoztatta



2019. febr. 23. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha 1000 akkortényleg olyan 5 hetes lehet. Nekem 4 hét+1 naposan 356 volt, 2 nappal később 740. Utána kb. 5 nappal mentem dokihoz (tehát ha a duplázódást nézzük 1000 körül lehetett vagy kicsit több a hcg) és a petezsák inkább csak sejthető volt.

Egyébként is 1000 felett látható már állítólag petezsák, előbb nem.

Szóval ez a terhesség ha rendben fejlődik és megmarad neki, akkor a jan.28 i együttlétből van.

Ha korábbiból van, akkor viszont nem fejlődik jól, lehet elindult vmi de mégsem fejlődött tovább, ez legkésőbb 2 hét múlva kiderül hiszen akkor már szívhangnak kell lennie az első esetben is.

2019. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A januar 17-es menzesszel jobban kiadja... A hcg-szint alapjan 5 hetes, a januar 28-as egyuttlet pedig pont “jokor” lehetett az ovulacio elott. Ha nem ismeri az apat, akkor jol megszivta. Bar igyis-ugyis. Hany eves, hogy ilyen jutott eszebe?
2019. febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
33 éves
2019. febr. 23. 08:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 5 hetesen (5het 6nap volt 1041)


Sajnálom szegeny lanyt ha az egyejszakas az apa. Es azert az orvos lehetne diszkretebb.

2019. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valaki annyira hülye, hogy egyéjszakásnál nem védekezik?

Ha normálisan fejlődik a terhesség, szinte biztos hogy a 28ai kalandból van.

2019. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!