Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 1hete össze vissza hányok....

Kb 1hete össze vissza hányok. Utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Kb egy hete tart, hogy a nap folyamán hányok. Van hogy reggel, van hogy délután és volt már hogy este 10kor álmoból felkeltem és egyből hánynom kellett ez pl este 10kor. Volt egy olyan köztes nap is mikor nem hánytam. Hányingerem nincs, csak rámjön és nem tudom vissza tartani. 2-án együtt voltunk párommal, kicsit elment bennem. Ciklusom végén voltam és ezért nem vettem be esemény utáni tablettát. Meg is jött 6-án. De tanácstalan vagyok most ez a hányás végett. Étvágyam van, nem émelygek, nem értem miért hányok. Lehetséges hogy terhes vagyok?
2019. febr. 23. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Egy teszt igen egyszerűren választ adna a kérdésre. De terhességre az émelygés, hányinger a jellemző, nem az, hogy a semmiből egyszer csak elkezdesz okádni. Talán nem ártana orvoshoz fordulni... Meglep, hogy ez sem jutott még eszedbe egy hét hányás után.
2019. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csinálsz terhességi tesztet? Mialatt megírtad a kérdést, le is szaladhattál volna a patikába.
2019. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most csináltam egyet és van rajta egy nagyon halvány csíkocska. De nagyon halvány!
2019. febr. 23. 20:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Az már pozitív. Tesztelj mégegyet holnapután, hogy erősödik e a csík!
2019. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Bár nem értem hogy ha 6-án megjött hogy lenne lehetséges. 2-a óta nem is voltunk együtt. 17-dik ciklusnapomon vagyok..
2019. febr. 23. 21:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Megmutatod a tesztet?
2019. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Töltsd fel a tesztet.
2019. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már kidobtam azt a tesztet, de holnap veszek egy másikat és estére megcsinálom. Majd azt feltöltöm.
2019. febr. 24. 16:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Teszteltél ma?
2019. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Előfordul olyan, hogy valaki menstruált terhesség mellett is.

Egy barátnőm pont így járt. Nem hitte, hogy összejött mert megjött neki. Aztán kiderült, hogy mégis.

2019. febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!